RX 590 için en ideal mining ayarları

Sizin ayarlarınızla yine de 110W harcıyor sistem bir azaltamadım gitti. Ama çok daha stabil ve yüksek şuan. 31.9 mh/s'e kadar çıktığı oluyor. Eskiden daha bir oynaktı ve maksimum ulaştığı değer daha düşüktü.
Voltage Editor'den de ayarladınız mı voltajı?

Evet ayarladım. Yine de 110w çekmesi garibime gitti. Ama kazım değeri stabil ve maksimumda diye dokunmak da istemiyorum açıkçası daha fazla. Bununla yetinicem gibi :D.

Her şeyi aynı yaptıktan sonra aynı kartla nasıl farklı değerler oluyor ilginç :d Çekirdek ve Bellek hızları da aynı ise nasıl daha fazla kazıyorsunuz, bi farklılık var gibi geldi ayarlarda bana bence.

Hocam bunun RX 580 versiyonunu da yapabilir misiniz?

RX 580 için internette bir sürü hazır ayar mevcut ve ben zaten RX 580 kullanamadığım için kendim deneyemem ayarları.

RX 590 için internette doğru düzgün ayar olmadığı için kendi ekran kartımla baya uğraşıp bir ayar buldum ve paylaştım.

RX 580 için internette bir sürü hazır ayar mevcut ve ben zaten RX 580 kullanamadığım için kendim deneyemem ayarları.

RX 590 için internette doğru düzgün ayar olmadığı için kendi ekran kartımla baya uğraşıp bir ayar buldum ve paylaştım.
Bende bulamadım ayar RX 580 için sizin elinizde varsa atabilir misiniz?

Merhabalar, internette yabancı forumlar da dahil olmak üzere bir sürü siteye, bir sürü videoya baktım ancak RX 590 için önerilen bir mining ayarı bulamadım maalesef. Sosyalde konu açtım ancak o şekilde de cevabımı bulamadım. Yine sosyalde bir-iki konu gördüm RX 590 mining ile alakalı ve onların ayarlarının benimkinden de kötü olduğunu görünce kendi ayarlarımı paylaşmak istedim.
Öncelikle bu ayarlar "şimdilik" en ideal. Denemeye devam edeceğim ve daha iyi ayar bulursam konuyu güncelleyeceğim.
Ayarlar sonucu ekran kartımın harcadığı güç: 78 Watt.
Kazım değeri: 28.5 MH/s
Sıcaklık: 53 derece.
Şu anki ayarlarımı MSI Afterburner programı ile yaptım.
Core clock: 1200 MHz.
Memory clock: 2315 MHz.
Curve editör ayarları: Frequency: State 3 ve sonrası için 1200 MHz, voltage: State 1 ve sonrası için 850 mv.
Ayrıca Core voltage: -62 mv.

Eki Görüntüle 898787

Hocam merhaba, RX590 kullanıyorum ancak MSI Afterburner ile +1 oynama bile yapsam bilgisayar kendine reset atıyor açılınca AMD driverden beklenmedik kapanma ayarlar eski haline getirildi diye uyarı alıyorum.
Şu an 160W 71 derece 24mh ile kazım yapıyor.
Sanırım tek sorunum over-underclock ayarlarında, bu sorunun üstesinden nasıl gelebilirim?

@Lee Yubin hocam var mı bir gelişme değerlerde. Son durum nedir?

Geri
Yukarı