RX 590 Nitro SE Nasıldır?

Tamam ben yalan söylüyorum zaten alın kartı tepe tepe kullanın.
Yalan söylüyorsun diyen yok. Isınma olayını yanlış yorumluyorsun. Sıcaklığın hızla artması normal çünkü 60 dereceye kadar fanlar dönmüyor ve boştayken az güç tüketiyor. 75-80 dereceyi geçmediği sürece ısınıyor demek doğru olmaz çünkü 75 derece normal bir sıcaklık. NVidia da kullandım ve o da 70 derecelerde seyrediyordu hep. Yalan söylediğini hiç düşünmedim ve düşünen olduğunu sanmıyorum. Kırdıysam affola.

Isınıyor dostum. Bende şu anda aynı kart var, çok güç çekiyor çok ısınıyor, wattman hatası yaşıyorum sürekli. Yük altında 30 dakika - 1 saat oynadığım zaman wattman hatası yaşıyorum. Görüntü ve ses birden gidiyor, reset atmadığın sürece görüntü ve ses gelmiyor. Reset attığında düzeliyor ve masaüstü geldiğinde bir bildirim çıkıyor ''Wattman Ayarları Geri Yüklendi'' diye. Wattman hatası oluyor bu. Bence güzel kardeşim parayı basıp NVIDIA al pişman olma.
Şans işi bendede var 70 dereceyi geçmiyor kart sadece fan sesini duymak için sapphire trixten rpmi fulleyip baktım sese katlanılır gibi değil ama wattman veya ısı problemi yaşamadım nitroda.

Eğer OC yapmazsan sıkıntı çıkmıyor zaten kendi ayarlarında yeterli bir ekran kartı ben hiç sorun yaşamadım ısındığı zaman driver 'dan oyun profiline girip manuel fan kontrolü açıp bir tık yükseltiyorum hızını zaten 70 derece normal bu ekran kartında

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı