RX 590 vs GTX 1660 Super

Bende bu ısıtma sorununu ibternetteki başka forumlarda gördüm. Ondan dolayı düşündüğüm kasa 4 fanlı geliyor artı 1 ya da 2 fan daha takmayı düşünüyorum. Zaten fanlar yaklaşık 20 30 TL. Sizce bu kadar soğutma ile ekran kartı yine sıkıntı çıkarır mı?

Bende bu ısıtma sorununu ibternetteki başka forumlarda gördüm. Ondan dolayı düşündüğüm kasa 4 fanlı geliyor artı 1 ya da 2 fan daha takmayı düşünüyorum. Zaten fanlar yaklaşık 20 30 TL. Sizce bu kadar soğutma ile ekran kartı yine sıkıntı çıkarır mı?
Hocam uzay montajda bile 79-80 dereceyi gören bir karttan bahsediyoruz. Buna en iyi hava akışlı kasayı alsak bile 10 tane fan taksak bile hani pek bir çözüm olmaz diye düşünüyorum :D Ben işin ısınma sorununu da geçtim diğer yaşamış olduğum sıkıntılar canımı sıkmıştı ama şimdilik hallettim bakalım. Yani para verip alıyoruz ve uzun süre de kullanacaksınız sanırım. O yüzden ısınma problemi olmayan veya herhangi bir kronik problemi olmayan kartlara bakmanızı tavsiye ederim.

Hocam uzay montajda bile 79-80 dereceyi gören bir karttan bahsediyoruz. Buna en iyi hava akışlı kasayı alsak bile 10 tane fan taksak bile hani pek bir çözüm olmaz diye düşünüyorum :D ben işin ısınma sorununu da geçtim diğer yaşamış olduğum sıkıntılar canımı sıkmıştı ama şimdilik hallettim bakalım. Yani para verip alıyoruz ve uzun süre de kullanacaksınız sanırım. O yüzden ısınma problemi olmayan veya herhangi bir kronik problemi olmayan kartlara bakmanızı tavsiye ederim
yardımınız için teşekkür ederim.

yardımınız için teşekkür ederim.
Rica ederim. Eğer illa da XFX RX 590 ekran kartını alırsanız eğer sıkıntılar da yaşarsanız elimden geldiği kadar yardımcı olurum. Zira buralarda pek çözüm bulunmuyor anca sizi kötülüyorlar ve saldırganca tavır sergiliyorlar :D

Biraz pahalı olsun sağlam yerden alınmış olsun mantığı sizce daha iyi değilmi.
Hayır değil. Akakceden toplayıp arttırdığım paraya ekran ekran kartı yükseltirim. Akakce gayet güvenli, sadece düzgün sitelerle anlaşma yapıyor.

Tabiki de iyi ama 600 TL fark bana çok fazla.
Hayır değil. Akakceden toplayıp arttırdığım paraya ekran ekran kartı yükseltirim. Akakce gayet güvenli, sadece düzgün sitelerle anlaşma yapıyor.
İleride bir sorun olduğu zaman bekleme süresinde büyük sıkıntılar yaşıya bilirsiniz genede siz bilirsiniz bütçeniz için en iyisini seçin.

İleride bir sorun olduğu zaman bekleme süresinde büyük sıkıntılar yaşıya bilirsiniz genede siz bilirsiniz bütçeniz için en iyisini seçin.
İleride bir sorun olursa her parçanın ayrı garantisi var itopyadan oradan buradan alınca onlar da aynı servise veriyor ve onların cevabını size iletiyor. Parça size geldikten sonra aldığınız her yer aynı. Yani son derece saçma "Sonradan yaşanacak sıkıntı..." şeklindeki düşünce. Bir de çok hatalı yazıyorsunuz anında ban yiyebilirsiniz. Uyarayım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı