RX 6400 sistemde FPS düşüşü oluyor

İşletim sistemi
Windows 10
Hocam ben sorunu çözdüm kasma olayını kasanın içini temizledim kurutma makinesiyle soğuk modunda tozlarını attım fanların ekran kartının FPS düşmesi sorununu çözdüm AMD sürümüm 22.10.02 bu sürümde donma olmuyor şu an bende.

Hocam ben sorunu çözdüm kasma olayını kasanın içini temizledim kurutma makinesiyle soğuk modunda tozlarını attım fanların ekran kartının FPS düşmesi sorununu çözdüm AMD sürümüm 22.10.02 bu sürümde donma olmuyor şu an bende.
tamam hocam bu sürümü deneyecegim zaten buyuk ihtimal sorun sürümde deneyeceğim

Emre hocam senin Anakart PCI.3.0 mı? Bende sadece Valorant kasıyor şu an en son surumu kullanıyorum (23.2. 1) sen bu sorunu 22.10.2 kulanarakmı cozdün

Emre hocam senin anakart PCI.3.0 mı? Bende sadece Valorant kasıyor şu an en son surumu kullanıyorum (23.2. 1) sen bu sorunu 22.10.2 kulanarakmı cozdün.

Anakart PCI 3.0 evet şu an bende de gene kasmalar olmaya başlıyorum bir daha AMD'den ekran kartı almayacağım hep sorun çıkıyor ya 23.2. 1 sürümündeyim 22.10.2 de de kasıyordu dedim 23.2. 1'i yükleyeyim dedim ama olmuyor gene kasıyor.

Anakart PCI 3.0 evet şu an bende de gene kasmalar olmaya başlıyorum bir daha AMD'den ekran kartı almayacağım hep sorun çıkıyor ya 23.2. 1 sürümündeyim 22.10.2 de de kasıyordu dedim 23.2. 1'i yükleyeyim dedim ama olmuyor gene kasıyor.

Evet bende AMD aldığım gune var ya ben vallahi bunu satıp GTX1650 geçeceğim

Tamam hocam iletişimde kalalım

Hocam ben sorunu GTX 1660 süpere gecmek ile cözdüm yağ gibi kayıyor sistem

Son düzenleme:

Geri
Yukarı