RX 6600 için R5 5500 vs i3 12100

R5 5500 her ikisi işinizi görür. Sadace oyun ise i3 12100 güzel bir fark atıyor.

Yani tam bilemedim. Sadece oyun oymayacağım o yüzden. İnternette de biraz araştırdım. Millet 2'ye ayrılmış. AMD'yi ve İntel'i seçenler olmak üzere. O yüzden ben de bilemedim.

Yani tam bilemedim. Sadece oyun oymayacağım o yüzden. İnternette de biraz araştırdım. Millet 2'ye ayrılmış. AMD'yi ve Intel'i seçenler olmak üzere. O yüzden ben de bilemedim.
Modele göre bir karşılaştırma yapılırsa 12100/F çok üstün.

Ha denirse ki markaya göre, Intel'in fiyatlandırması işlemciler için her ne kadar olsa da anakartları biraz tuzlu. AMD işlemcilerin fiyatlarına tek diyebileceğim şey, birkaç model hariç keriz AVI.

@Emre @Elio Talvinen
Arkadaş render ve yazılım için de istiyor. R5 5500 bu tür işlerde çok daha iyi.

Yalnız ekran kartından tam verim alamaz R5 5500 ile. O da render manasında etkili olur.

Kısaca bu işlemciler arasında kaldım.

Modele göre bir karşılaştırma yapılırsa 12100/F çok üstün.

Ha denirse ki markaya göre, Intel'in fiyatlandırması işlemciler için her ne kadar olsa da anakartları biraz tuzlu. AMD işlemcilerin fiyatlarına tek diyebileceğim şey, birkaç model hariç keriz AVI.

Yalnız ekran kartından tam verim alamaz R5 5500 ile. O da render manasında etkili olur.

Render sırasında işlemci oyunlardaki gibi ekran kartını beslemek zorunda değil. Ben sadace bu iki işlemci arasından R5 5500 render için çok daha iyi dedim. Lütfen oyunlardaki kaç FPS aldığına bakarak karşılarştırmayalım. Bütçe yetiyorsa 5600 render ve oyun kısmında tam bir canavar bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı