RX 6600 R5 5500 sistem FiveM'de düşük performans veriyor

Alper71

Centipat
Yer
Kırıkkale
Daha fazla  
AMD sistemim özellikle FiveM'de (GTA 5) düşük performans veriyor. Benim sistemim altı sistemler benden daha fazla FPS alırken ben bu sistem az FPS almam biraz koyuyor tabii. Bütün sürücüler kurulu, bilgisayar 2 ay önce formatlandı neden dolayı az FPS alıyorumdur acaba? Beden veya nelerden dolayı yaşıyorum bu FPS sıkıntısını? Bilen varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim.

MSI RX 6600, Ryzen 5 5500 işlemci. 16 GB 3200 MHz

AMD sistemim özellikle FiveM'de (GTA 5) düşük performans veriyor. Benim sistemim altı sistemler benden daha fazla FPS alırken ben bu sistem az FPS almam biraz koyuyor tabii. Bütün sürücüler kurulu, bilgisayar 2 ay önce formatlandı neden dolayı az FPS alıyorumdur acaba? Beden veya nelerden dolayı yaşıyorum bu FPS sıkıntısını? Bilen varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim.

MSI RX 6600, Ryzen 5 5500 işlemci. 16 GB 3200 MHz
Sunucularda fark olabilir ve zaten gta optim.

MSI RX 6600, Ryzen 5 5500 işlemci. 16 GB 3200 MHz.

DirectX sürümünden kaynaklanıyor olabilir. Sistemin YouTube üzerinden test videoları olmalı onlarla bir karşılaştırın isterseniz.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-12-06 204713.png
    Ekran görüntüsü 2022-12-06 204713.png
    82,2 KB · Görüntüleme: 54

Yeni konular

Geri
Yukarı