RX 6600 vs 2060 Super vs RTX 3050

İkinci elde sıfır 6600 parasına garantili 6600 XT'ler bulunabilir. Ben olsam garantili XT kovalardım.
Hocam iyi diyorsunuz evet eskiden olsa alırdım fakat ağzım çok yandı bu mevzulardan o yüzden 2.ele hiç girmek istemiyorum örnek vermek gerekirse bir satış sitesinden arkadaşım ASUS Dual 3060 aldı sıfır fiyatına aldı ürünü zaten sıfır diye sipariş ettik garantisinin 2 ay önce başladığını gördük üstelik üründe jelatin de yoktu bu durum ve rezilliği yaşamamak adına temiz ve sağlam almak daha mantıklı geliyor şahsen

Senin kararın tabii ki. Yoksa garantili diye iddia edilen bir kart için Furmark stres testi ve seri numarası yeterli. Param Güvende de işin içine girince dolandırılma ihtimalin çok düşük. Elden teslim alacaksan çok daha iyi, kendi gözlerinle görürsün en azından.

Ha, yine de sıfır almak istiyorum diyorsan 6600 rakipsiz şu an. Oyun oynayan insan 3060'a ekstra üç bin TL vermez. Aradaki farka bak, zorlasan ikinci el iki adet RX 6600 alırsın sıfır 3060 fiyatına. 😀

Senin kararın tabii ki. Yoksa garantili diye iddia edilen bir kart için Furmark stres testi ve seri numarası yeterli. Param Güvende de işin içine girince dolandırılma ihtimalin çok düşük. Elden teslim alacaksan çok daha iyi, kendi gözlerinle görürsün en azından.

Ha, yine de sıfır almak istiyorum diyorsan 6600 rakipsiz şu an. Oyun oynayan insan 3060'a ekstra üç bin TL vermez. Aradaki farka bak, zorlasan ikinci el iki adet RX 6600 alırsın sıfır 3060 fiyatına. 😀
Son dediğinizde çok çok haklısınız ikisinin de aynı değerde olduklarına şahit oldum pek çok test izledim o yüzden 6600 ü alırken içim rahat alacağım sadece ısınma mevzusu canımı sıkıyor onu da fan hızını arttırarak çözebiliyorum sanırım diye düşünüyorum 😄

Fana dokunmaya bile gerek yok, RX 6600 RTX 2060 gibi çok ısınan bir GPU olmadığı için 70 derece civarı gayet normal. Sapphire Pulse için konuşuyorum bu arada, o da ASUS Dual kadar serin çalışmıyor ama 2060 kadar bezdirmiyor sıcaklık konusunda.

Fana dokunmaya bile gerek yok, RX 6600 RTX 2060 gibi çok ısınan bir GPU olmadığı için 70 derece civarı gayet normal. Sapphire Pulse için konuşuyorum bu arada, o da ASUS Dual kadar serin çalışmıyor ama 2060 kadar bezdirmiyor sıcaklık konusunda.
65 70 dereceler normal bir değerse içim rahatladı diyebilirim gerçekten

Yeni konular

Geri
Yukarı