RX 6600 XT düşük watt harcıyor

Kartı 2. el mi aldınız?
AMD geliştirilmiş senkronizasyon açık mı?
FreeSync açık mı?
BIOS güncel mi?

Arkadaşım'dan aldım ekran kartını mining veya herhangi bir şey yapılmadı FurMark testi de yaptım hiçbir sorunu yok. Geliştirilmiş senkronizasyon kapalı FreeSync monitörle birlikte açık ve evet BIOS güncel her şey yapılı.

Siz yine de kartın tam modeli ile GPU-Z görüntüsü paylaşın, bu arada FreeSync kapatıp test edin.

Müsait olduğumda atacağim FurMark da dahil. Bunların dışında neler sebebiyet verebilir ısınma sorunum yok her şey güncel yazılım olarak da sıkıntı yok temiz Windows 10 kurulumu da yaptım ( belki işletim sisteminden olabilir birkaç forum da bu durumu yaşayıp bu şekilde çözeni görmüştüm ama emin değilim oklar hep PSU'ya çıkıyor sistemimde en eski en dandik kalan tek şey PSU).

Müsait olduğumda atacağim FurMark da dahil. Bunların dışında neler sebebiyet verebilir ısınma sorunum yok her şey güncel yazılım olarak da sıkıntı yok temiz Windows 10 kurulumu da yaptım ( belki işletim sisteminden olabilir birkaç forum da bu durumu yaşayıp bu şekilde çözeni görmüştüm ama emin değilim oklar hep PSU'ya çıkıyor sistemimde en eski en dandik kalan tek şey PSU).

PSU konunuzu görüp bu konuya geldim, siz FreeSync kapalı olarak bir test edin, chipset sürücüsü de mutlaka kurulu olsun, GPU-Z görüntüsünü paylaşırsınız, kartın tam modeli de lazım.

XFX Speedster Swift 210 RX 6600 XT 8 GB kullanıyorum Chipsetleri manual olarak da yükledim.
IMG_20240325_133905_320.jpg
IMG_20240325_133414_063.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı