RX 6650 XT düşük GPU kullanımı

Hocam gene de güç tüketimine bakabilir misiniz?

The Forest 70-150 watt arası stutter var.
Minecraft 20-70 watt FPS düşmesi.
Fortnite 150 watt sabit fakat büyük FPS düşmesi.
Valorant 50 watt sorun yok.
Mount and Blade Warband 20 watt stuttering takılma
İnternet yavaş bunları yükleyebildim.

The Forest 70-150 watt arası stutter var.
Minecraft 20-70 watt FPS düşmesi.
Fortnite 150 watt sabit fakat büyük FPS düşmesi.
Valorant 50 watt sorun yok.
Mount and Blade Warband 20 watt stuttering takılma
İnternet yavaş bunları yükleyebildim.

Chipset driverlar güncel değil mi?

İlginç aslında bende de GoW'da tam o bölgede sorun oluyor yalnız bu kadar ağır takılma değil, daha çok FPS düşüşü, ekran kartı kullanımı az şekilde. Burada 2:30'dan itibaren izleyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yorumlarda GTA IV'ten bahsedilmiş o oyunda benim performans rezaletti hem GTA IV sorunlarını da herkes biliyor. Bu DXVK'yı dene bakalım belki faydası olur?
DirectX 11 oyunu her zaman sorun çıkarıyor. DXVK Vulkan çözüyor işi. Denendi onaylandı.

Peki nasıl videolardan pek bir şey anlamadım Warband'da yapmak istiyorum oyun DirectX 9 oyunu ve offline.

Bunu indirin x64 klasörü içindeki bütün DLL dosyalarını oyun klasörüne atıyorsunuz o kadar.

Call of Duty Modern Warfare_2023.01.30-14.48.png

Düzenleme: oyun eskiyse 32 Bit DLL sürümlerini atın. Yada her ikisini de deneyin. Örnek olarak COD4'den görüntü attım.

Son düzenleme:
İlginç aslında bende de GoW'da tam o bölgede sorun oluyor yalnız bu kadar ağır takılma değil, daha çok FPS düşüşü, ekran kartı kullanımı az şekilde. Burada 2:30'dan itibaren izleyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yorumlarda GTA IV'ten bahsedilmiş o oyunda benim performans rezaletti hem GTA IV sorunlarını da herkes biliyor. Bu DXVK'yı dene bakalım belki faydası olur?

Hocam DXVK yapsamda takılıyor direk prizede taktım yine olmadı son çare garantiye yollıyacağım eğer üründe sorun varsa ücretsiz tamir etme yenisiyle değiştirme hakkım var.

Dosya Ekleri

• IMG_20230130_194353.jpg
    IMG_20230130_194353.jpg
    411,9 KB · Görüntüleme: 24

Yeni konular

Geri
Yukarı