RX 6650 XT vs RTX 3060 PC

Bu dediğin hem 2 fanlı hemde 8gb vram.

Fanlar ve VRAM tek başına FPS vermiyor lakin. Kas gücü önemli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben DLSS ve RTX açısından 3060 olan sistemi düşünüyorum. Bugün alacağım hangisini almalıyım? Sebepleri ile yazarsanız sevinirim.
3060 olanı alacağım ama gamebooster kasa ve psu olması beni korkutuyor.

Bu kasayı alayım mı?

Bu kasayı alayım mı?
Bu daha iyi olur hocam:

Fiyat biraz fazla ama daha iyi.
3060 olanı alacağım ama gamebooster kasa ve psu olması beni korkutuyor.

Bu kasayı alayım mı?
Buna bakabilirsiniz hocam, alt taraftan kasa değiştirmek ücretsiz:

Yanlış link kalmış, düzelttim.

Ben DLSS ve RTX açısından 3060 olan sistemi düşünüyorum. Bugün alacağım hangisini almalıyım? Sebepleri ile yazarsanız sevinirim.
hocam kaliteyi istiyorsan nvidia performansı istiyorsan amd. 6650 3060'tan çok daha güçlü bir kart.

Dostum toplama bilgisayar istiyorsan buna bak derim, 14280 TL ediyor. Ekran kartı RX 6700, RTX 3060 ve RX 6650 XT'den performans olarak daha güçlü ve daha pahalı bir kart. İşlemci zaten diğer 2'si ile aynı. Anakart giriş seviye ve yeterli bir anakart. Kasa ise 32 cm ekran kartı desteği sağlayıp mesh panel bir kasa, ön taraf cam değil hava alıyor ve 2 sisteme kıyasla ön tarafın sağ ve sol kısmı bunda hava alırken, diğer 2 sistemde kapalı.
M2 SSD ise hız olarak ortalama ancak DRAM özelliğine sahip ve f/p bir M2 SSD. Ekran kartı aynı şekilde dediğim gibi diğer 2 karta kıyasla daha güçlü, güç kaynağında ise High Power'ın 600W'lık altın sertifikalı güç kaynağı bulunuyor, bu da sistemin gerektiğinden daha az enerji harcayıp elektrik tasarrufu olarak sana yansıyacak demek.

İşlemci = 1900 TL

Anakart = 1730 TL

Kasa = 865,73 TL

RAM = 980 TL

M2 SSD = 700 TL

GPU = 6800 TL

PSU = 1305 TL

450 TL daha ekleyip M2 SSD'yi 1 TB yapabilirsin. KIOXIA EXCERIA G2 1TB NVMe M.2 SSD (2100MB Okuma / 1700MB Yazma)| ITOPYA.COM

Dostum toplama bilgisayar istiyorsan buna bak derim, 14280 TL ediyor. Ekran kartı RX 6700, RTX 3060 ve RX 6650 XT'den performans olarak daha güçlü ve daha pahalı bir kart. İşlemci zaten diğer 2'si ile aynı. Anakart giriş seviye ve yeterli bir anakart. Kasa ise 32 cm ekran kartı desteği sağlayıp mesh panel bir kasa, ön taraf cam değil hava alıyor ve 2 sisteme kıyasla ön tarafın sağ ve sol kısmı bunda hava alırken, diğer 2 sistemde kapalı.
M2 SSD ise hız olarak ortalama ancak DRAM özelliğine sahip ve f/p bir M2 SSD. Ekran kartı aynı şekilde dediğim gibi diğer 2 karta kıyasla daha güçlü, güç kaynağında ise High Power'ın 600W'lık altın sertifikalı güç kaynağı bulunuyor, bu da sistemin gerektiğinden daha az enerji harcayıp elektrik tasarrufu olarak sana yansıyacak demek.

İşlemci = 1900 TL

Anakart = 1730 TL

Kasa = 865,73 TL

RAM = 980 TL

M2 SSD = 700 TL

GPU = 6800 TL

PSU = 1305 TL

450 TL daha ekleyip M2 SSD'yi 1 TB yapabilirsin. KIOXIA EXCERIA G2 1TB NVMe M.2 SSD (2100MB Okuma / 1700MB Yazma)| ITOPYA.COM
Toplamak istemiyor bana alacak kişi.
Bu nasıl?

Toplamak istemiyor bana alacak kişi.
Bu nasıl?
Acil cevap lazım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı