Elektronik RX 6700 + R5 5600 sistem 11.799TL!

2 ürün satıp bedava reklam yapıyorlar inanmıyorum bunları gerçekten sattıklarına 15 dk içinde ürün diye bir şey kalmıyor. Link ekleme olayı yeni moda oldu.
Link ekleme olayı uzun zamandır var diye biliyorum, stok olayına bir şey diyemem ama Donanım Arşivinin önceden yalan stok koyduğunu görmedim.

Yok şuan öyle yapmayacağım hazırda para var. Bunu alırım benim sistemi sonradan satarım.
O zaman alınır, elinizdeki sistemi satarım diyorsanız ucuza geliyor zaten.

Link ekleme olayı uzun zamandır var diye biliyorum, stok olayına bir şey diyemem ama Donanım Arşivinin önceden yalan stok koyduğunu görmedim.
Arkadaşlar bir site son dakikaya kadar açık kalıp ürünler satışa çıkar çıkmaz anında site çöküyorsa yalandır.

Arkadaşlar bir site son dakikaya kadar açık kalıp ürünler satışa çıkar çıkmaz anında site çöküyorsa yalandır.
Alan insanlarda yalan söylüyor o zaman? Binlerce kişi giriş yapıyor siteye kaldıramıyor site. Alan bir kaç şanslı kişi alıyor. Herkesi mutlu edemez kimse.

Neye dayanarak dediğinizi anlamadım hocam, herhangi bir teknik bilgiye sahip olmadığınız çok net, yorum yaparken ki kesin konuşmanız bir o kadar tuhaf.

O zaman ÖSYM de sınav açıklandığında çöküyorsa sonuçlarda yanlış mı demek oluyor? Dediğiniz bu kadar absürt.

Yeni konular

Geri
Yukarı