RX 6700 sistem yükte ses çıkartıyor

Mesela PUBG gibi yüksek grafikli oyun açınca değişik sesler çıkıyor ne olabilir?

Değişik sesten kastınız nedir? Cızırtı tarzında ise Coil Whine'dır sorun yoktur. Emin olmak için internetten seslerine bakabilirsiniz.
Coil Whine ekran kartına yük bindiğinde yaptığı ses oluyor, performans olarak hiçbir zararı yok.

Mesela PUBG gibi yüksek grafikli oyun açınca değişik sesler çıkıyor ne olabilir?

Aynısı bende de oluyor bendekide aynı kart coil whine dır boyle cızırtıdan ziyade tizz diye ince bir ses çıkartır coil whinedır bu sorun yoktur sadece ses yapar cok rahatsız ediyorsa garantiye gonderebilrisin.

Aynısı bende de oluyor bendekide aynı kart coil whine dır boyle cızırtıdan ziyade tizz diye ince bir ses çıkartır coil whinedır bu sorun yoktur sadece ses yapar cok rahatsız ediyorsa garantiye gonderebilrisin.
Garantiler artık Coil Whine'ye bakmıyor. Çünkü bi problem olarak gözükmüyor artık bu durum. Kulağınız alışır zamanla.

Arkadaşlar şimdş baktım ses arka alt kısımda güç kaynağı bölümünden geliyor ne yapmam lazım artık oyuna girmeme rağmen geliyor.

Arkadaşlar yardım edebilir misiniz

Son düzenleme:
Arkadaşlar şimdş baktım ses arka alt kısımda güç kaynağı bölümünden geliyor ne yapmam lazım artık oyuna girmeme rağmen geliyor.

Arkadaşlar yardım edebilir misiniz?

Zaten oyuna girdiğinde gelmesi gerekiyor. Coil whine güç kaynağındada olabilir ona da bak bakalım.

Geri
Yukarı