RX 6700 XT vs RTX 3060 overclock 12 GB sistem

Esas Nvidia pişmanlıktır. RTX 3050 hem daha yavaş hem de fiyatı RX6600'dan pahalı, aynı şey 3060 ve 6700xt karşılaştırmasında da geçerli. DLSS'in muadili FSR 2 AMD'de var. RT iki tarafta da var, RTX 3060 da RT için alınacak kart değil zaten. Shadow play muadili AMD'de var. AMD software şu an Nvidia suitten daha iyi.

Sağ olun pek yaşayacağımı zannetmiyorum cevaplarınız için teşekkür ederim.

Yaşayacağınızı zanletmiyorum hocam 1000 de 1 kere denk gelen bir olay eğer yaşarsanızda undervolt yaparsın en kötü.

Esas NVIDIA pişmanlıktır. RTX 3050 hem daha yavaş hem de fiyatı RX6600'dan pahalı.

Sırf RTX diye övünen insanların bilinçsizliği işte.

Sağ olun pek yaşayacağımı zannetmiyorum cevaplarınız için teşekkür ederim.

Yaşarsan da aç konu etiketle ben buradayım. 3 senedir AMD kullanıyorum. Daha geçen 2 kişinin sorununu çözdüm 10 dakikada çoğu kişi bilgisayar kullanmayı bilmiyor anlayacağın, kullanmayı biliyoruz zannediyorlar. İlk sorunda da panikleyip koşturuyorlar.

3060 Ti ile 6700 XT kıyası olsa derim istediğini seç, hiç fark etmez ama 3060 bu bütçenin kartı değil, hele hele Ryzen 5500 hiç değil. O kasada 5800X3D falan olsaydı eyvallah.

Yaşayacağınızı zanletmiyorum hocam 1000 de 1 kere denk gelen bir olay eğer yaşarsanızda undervolt yaparsın en kötü.

Sırf RTX diye övünen insanların bilinçsizliği işte.

Gerçekten ilginç insanlarsiniz AMD de sorun yaşadığım icin NVIDIA öneriyorum sizde zamanla anlarsınız.

Yaşarsan da aç konu etiketle ben buradayım. 3 senedir AMD kullanıyorum. Daha geçen 2 kişinin sorununu çözdüm 10 dakikada çoğu kişi bilgisayar kullanmayı bilmiyor anlayacağın, kullanmayı biliyoruz zannediyorlar. İlk sorunda da panikleyip koşturuyorlar.

3060 Ti ile 6700 XT kıyası olsa derim istediğini seç, hiç fark etmez ama 3060 bu bütçenin kartı değil, hele hele Ryzen 5500 hiç değil. O kasada 5800X3D falan olsaydı eyvallah.
Ben yaklaşık 15 senedir AMD kullanıyorum, 3 desktop bir de laptopta. Laptopu geçenlerde sattım, ekranı patlaktı, o kadar eziyet ettim ekran kartında sıkıntı yoktu sattığımda.

RTX 3060 da Ray Tracing var bu da grafiğini bayagi etkiler sanki başka oyun oynuyormus gibi ve DLSS daha iyi FPS verdirir ancak hem petformans hem de F/P olarak 6700XT daha iyi.

Gerçekten ilginç insanlarsiniz AMD de sorun yaşadığım icin NVIDIA öneriyorum sizde zamanla anlarsınız.

Her şey sorunla bitmiyor git bak istersen piyasaya 6000 serisinde kaç kişi sorun yaşıyor Allah için burada biz en iyi fiyata en iyi performans almasını sağlamaya çalışıyoruz çok kötü çok çok problemli bir kart olsa bu forumda inan kimse önermez AMD'yi.

Yeni konular

Geri
Yukarı