RX 6700XT Clock Core ve OC ayarları nasıl olmalı?

carlosgardel00

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Clock Core MHz olarak cok dalgalanıyor. Sürekli düşükte çalışıyor. Sabit bir frekansta (MHz) çalıştırmak istiyorum. Bunun için OC ayarı olarak önerebileceğiniz ayarlar nelerdir? 1-2 ayar yapmaya çalıştım ben sürekli crash hatası aldı ve ekran kartı çöktü dedi. Şimdiden ilgi alaka için teşekkür ederim.

Ne yaparken? Karta binen yükün yoğunluğuna ve türüne göre değişir. Daha sabit bir frekans aralığı istiyorsan, Radeon Software üzerinden minimum frekans değerini maksimum frekans değerinin 100-200 altına çekebilirsin.

Ne yaparken? Karta binen yükün yoğunluğuna ve türüne göre değişir. Daha sabit bir frekans aralığı istiyorsan, Radeon Software üzerinden minimum frekans değerini maksimum frekans değerinin 100-200 altına çekebilirsin.

Min frekans değerini 2000 MHz yapıyorum Valorant'ta mesela anlık 400 500 düşüp tekrar çıkıyor o zamanda FPS düşüşü olup oyun kasıyor.

Dediklerinizi aksam deneyebilirim denedikten sonra size bilgilendirme yapacağım ilgi alakanız için teşekkür ederim.

İşlemci soğutucusu sağlam, MSI Afterburner üzerinden, Core voltage -100 yapın, mem Clock'u sona getirin. Bakalım ne olacak.

msı.jpg

Bu sekilde şu anda.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı