RX 6750 XT için monitör tavsiyesi

Biraz bütçeyi aşarsan bunu alabilirsin.
280 Hz SS IPS.
Eki Görüntüle 1881741
Bu ürününün incelemelerini bulamadım ama paneli alıyor sonuçta o yüzden sorun çıkmaz alan arkadaşlarımda var memnun şekilde kullanıyorlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5.25 sn - 5.35 izlesene.

Başka bir Game Booster monitör'de Samsung panel kullanılmıştı.

O riske girmezdim.

6750XT'nin hakkı 2K dır bütçeyi yükseltip bunlara bakın.
2k olduğunun farkındayım fakat maalesef sınırları zorlanmış bütçem bu. Laptoptan masaüstüne geçiş yapacağım için halihazırda iyi veya kötü monitörüm olmadığından bakıyorum.

2K olduğunun farkındayım fakat maalesef sınırları zorlanmış bütçem bu. Laptoptan masaüstüne geçiş yapacağım için halihazırda iyi veya kötü monitörüm olmadığından bakıyorum.

MSI G2412 alın.

Rekabetçi oyunlar oynuyorum diyor. Konuyu takip ettiğine emin misin?

İyide ben oynamıyor demedim ki, 280Hz profesyonel değilsen pek gerekli değil attığınız monitörde arkadaşın bütçesini geçiyor, zaten o fiyatın biraz üstüne koyunca arkadaş 2K 144Hz+ monitör alabiliyor. Bomboş bir atarlanma olmuş.

MSI G2412 alın.

İşini fazlasıyla görecektir, belki rekabetçi oyunlarda kart tam gücünü göstermeyebilir.

Biraz bütçeyi aşarsan bunu alabilirsin.
280 hz ss ıps
Eki Görüntüle 1881741
Bu ürününün incelemelerini bulamadım ama paneli alıyor sonuçta o yüzden sorun çıkmaz alan arkadaşlarımda var memnun şekilde kullanıyorlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5.25 sn - 5.35 izlesene

Başka bir gamebooster monitör'de samsung panel kullanılmıştı.
Çöp monitör. Almayın bunu sakın.

Geri
Yukarı