RX 6750 XT için monitör tavsiyesi

Herhangi bir risk yok.

MSI'da panel üreticisi değil.
Yani MSI'ya da Game booster almanız arasında bir fark yok.

Olay sadece panel mi? Üstelik Samsung diye kaliteli mi oluyor otomatikman?
Çoğu güzel markanın alınmayacak ürünü vardır.

Neye göre söylüyorsun bunu?
Fason ürün. Çin'in ücra köşelerinde üretilmiş, burada marka basıp satıyorlar. Baya çöp. Bilginiz olmayan konularda yeterince araştırma yapmadan konuşmayın. İnsanların vebaline girmeyin. Cidden 280Hz kalitesi alacağını mı sanıyorsun?

Fason ürün. Çin'in ücra köşelerinde üretilmiş, burada marka basıp satıyorlar. Baya çöp. Bilginiz olmayan konularda yeterince araştırma yapmadan konuşmayın. İnsanların vebaline girmeyin. Cidden 280Hz kalitesi alacağını mı sanıyorsun?
Söylediklerin komik.
Bilgin varmış gibi konuşuyorsun kanıtla o halde.
Bu söylediklerinin altını doldursana bekliyorum.

@CEO of SM Technology verecek cevabın yok.
Söylediklerini destekler 1 tane veri yok elinde.

Söylediklerin komik.

Birader her konuda Rampage çöplerini kasaptan alınmış sertifikalarla aklamaya çalışıyorsun. Sen git kullan millete mani olma bari. Bir de gitmiş Facebook dayısı gibi copy-paste atmış.

Söylediklerin komik.

Siz monitörün iyi olduğunu kanıtlayabilir misiniz? Samsung panel kullanan her şey iyi diye bir şey yoktur. Bu markanın daha kendisine ait bir sitesi bile yok. Nerede kuruldukları, ne zaman kuruldukları, hangi ülkeye ait oldukları vb. markayla ilgili hiçbir bilgi yok. Bir tek isim var. Çin'de üretilen fason ürünlere marka bastıkları çok açık. Samsung panel kullansa ne olur. Bu monitörün diğer 240-280Hz monitörlere göre 2000-3000 TL ucuza satılmasının nedeni malzeme kalitesinin yüksek ihtimalle berbat olması. O yüzden attığınız monitör kesinlikle tercih edilmemeli.

Haklı olsaydın tek başına bir veri sunabilirdin diye düşünüyorum.
Etiketlediğin kişiler ellerinde verilerle gelirler umarım.

Ne kullanıyorsun bilmiyorum ama tedaviye ihtiyacın var sanırım.
Çünkü olmamış şeyleri olmuş gibi söylüyorsun.
Öyle bir şey olmadı. Bu forumda öğlen yazılan bir mesaj silinemez düzenlenemez.
Bulsana o mesajı.

Bu monitörde savunabileceğiniz tek şey ucuz olması sanırım, daha fazla savunmaya çalışıp seviyeyi daha da düşürmeyin derim.

Siz monitörün iyi olduğunu kanıtlayabilir misiniz? Samsung panel kullanan her şey iyi diye bir şey yoktur. Bu markanın daha kendisine ait bir sitesi bile yok. Nerede kuruldukları, ne zaman kuruldukları, hangi ülkeye ait oldukları vb. markayla ilgili hiçbir bilgi yok. Bir tek isim var. Çin'de üretilen fason ürünlere marka bastıkları çok açık. Samsung panel kullansa ne olur? Bu monitörün diğer 240-280Hz monitörlere göre 2000-3000 TL ucuza satılmasının nedeni malzeme kalitesinin yüksek ihtimalle berbat olması. O yüzden attığınız monitör kesinlikle tercih edilmemeli.

Burada 3-5 kişinin birbirini tutması benim için bir şey ifade etmiyor.

Ki Samsung panel kullansa ne olur gibi terimler bile gördüm. Üstüne diyecek bir şey yok.

Örneğin Gamepower firmasının da sattığı çok ürün var.
Ben ise bu firmadan sadece Gamepower Calypso red Switch optik mekanik klavyeyi öneriyorum insanlara. Başka ürünlerini önermem mesela.

Sizin ki biraz markacılık oluyor.

Gamebooster firması 4-5 yıldır var TR'de. Dediğim gibi gerekirse 1 firmadan sadece 1 ürün önerebiliyorum.
Bu firmayı övmek değil.

Çin'de üretilen ürünlere marka bastıkları diyorsun en büyük markaların ürünlerinde de
"made in China" yazıyor.
Bununla bir yere varamazsınız.

Teknolojik ürünlerde TR'de genel olarak ortalama kar marjı %30 civarı bunu da buraya not düşeyim.

Ki zaten şu anda ürünün fiyatı yükselmiş durumda.
5.299 TL'den 7.299 TL'ye yükseltilmiş.
Bütçe çok aşıldığından artık üzerinde konuşmaya gerek yok.

Geri
Yukarı