RX 6750 XT için monitör tavsiyesi

osanpanc

Picopat
Daha fazla  
RX 6750 XT ve Intel i5 12400F için 3000 ile 4500 TL (son bütçe) monitör bakıyorum. Ghosting vs. problemi olmayan monitör önerilerine açığım. CS tarzı oyunlar da oynadığım için yineleme hızı ve gecikme süresi önemli.

6750XT'nin hakkı 2K dır bütçeyi yükseltip bunlara bakın.

RX 6750 XT ve Intel i5 12400F için 3000 ile 4500 TL (son bütçe) monitör bakıyorum. Ghosting vs. problemi olmayan monitör önerilerine açığım. CS tarzı oyunlar da oynadığım için yineleme hızı ve gecikme süresi önemli.

Yine kara size kalmış benimki bu 1 yıldır kullanıyorum herhangi bir sıkıntı çıkarmadı

Yine kararsize kalmış benimki bu 1 yıldır kullanıyorum herhangi bir sıkıntı çıkarmadı.
Kendi kişisel deneyimlerinize göre bileşen öneremezsiniz. Çöp monitör. Sorun çıkarmasına gerek bile yok. Renk kalitesi, panel kalitesi, kontrast vb. bir sürü olay var.

Biraz bütçeyi aşarsan bunu alabilirsin.
280 hz ss ıps
1690652058996.png

Bu ürününün incelemelerini bulamadım ama paneli alıyor sonuçta o yüzden sorun çıkmaz alan arkadaşlarımda var memnun şekilde kullanıyorlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5.25 sn - 5.35 izlesene

Başka bir gamebooster monitör'de samsung panel kullanılmıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı