Elektronik RX 6750 XT sistem 15.299 TL!

Lusyz

Hectopat
Yer
Samsun/Atakum
Daha fazla  
Gayet güzel bir sistem bu bütçede genelde RX 6700 ve 6700 XT modelleri bulunuyor 15.000 TL bütçesi olanlar değerlendirebilir.

Ek olarak paranız varsa anakartı 400 TL farkla B450M yapabilirsiniz A320M çok sınırda kalıyor.

Site güvenilir bir sıkıntısı yoktur.

Gerçekten güzel fiyat. Site de güvenilirse ihtiyacı olan için kaçmaz.

Dün az daha mantis alırken bu sistemi gördüm B550 M yapıp hemen aldım bir tane. Gerçekten çok uyguna geldiğini düşünüyorum. Yalnız kafama takılan bazı noktalar var.

Benim monitör 1080 p 144 hz bu sistemde çok büyük sorun yaşar mıyım? Fps Kaybı çok olur mu ? Monitörü yeni aldım çünkü değiştirmem zor olur. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Dün az daha mantis alırken bu sistemi gördüm B550 m yapıp hemen aldım bir tane. Gerçekten çok uyguna geldiğini düşünüyorum. Yalnız kafama takılan bazı noktalar var.

Benim monitör 1080p 144 Hz bu sistemde çok büyük sorun yaşar mıyım? FPS kaybı çok olur mu? Monitörü yeni aldım çünkü değiştirmem zor olur. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Bir şey olmaz. 5600 1080P'de çok zor olsa da RX6800'ü bile idare edebiliyor. Grafikleri fule çek rahat oynarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı