RX 6800 ve i5 12400F sistem 1080P'de darboğaz yapar mı?

Hocam kötünün iyisi desem yeridir. Senin aldığın model ile arasında sRGB ve pivot farkı var o kadar. Aslında aynı monitörler.
2K çözünürlük kullanmak istiyorsan mecbur ASUS'a kalıyorsun. 1080P'ye düşmek senin tercihin olur. O da attan inmek oluyor. Zoraki bir neden olmadıkça gerek yok buna.

Hocam bu model nasıldır düşünüyorum daha da yukarısına çıkmak istemiyorum ASUS pişman ettirdi beni darboğaz söz konusu olur mu?

Hocam bu model nasıldır düşünüyorum daha da yukarısına çıkmak istemiyorum ASUS pişman ettirdi beni darboğaz söz konusu olur mu?

Baktığın Dell'i beğeniyorum. Forumda alıcısı çok oldu. İncelemesi de mevcut. Oturmuş bir monitördür aramızda. Beğenmeyene denk gelmedim.
Üretim hatalı gelenleri ayı tutuyorum. Dell zaten kapıda ürün değişimi yapıyor.
Bu monitörde kararlıysan alabilirsin. Üzmeyecektir.
Ben sadece sistemin için daha iyisini alabilirsin diyordum. 👍

Baktığın Dell'i beğeniyorum. Forumda alıcısı çok oldu. İncelemesi de mevcut. Oturmuş bir monitördür aramızda. Beğenmeyene denk gelmedim.
Üretim hatalı gelenleri ayı tutuyorum. Dell zaten kapıda ürün değişimi yapıyor.
Bu monitörde kararlıysan alabilirsin. Üzmeyecektir.
Ben sadece sistemin için daha iyisini alabilirsin diyordum. 👍

Hocam öncelikle yardım ettiğiniz için çok teşekkür ederim sizi uğraştırıyorum ben de darboğazı düşündüm fakat inanın 6 bin TL'ye adamakıllı ASUS harici 2K monitör bulamadım.

E haliyle kalitesiz 2K almaktansa kaliteli 1080p alırım daha iyidir diye düşündüm ve beklemekten yorulduğum için sabırım kalmadı hazır Dell'e de güzel diyorsunuz bence mantıklı bir seçenek olacaktır.

Ayrıca Dell'in teknik servisi de ASUS'a nazaran daha iyidir ve ayarları Ultra grafiklere aldığımda bir sorun olmayacaktır diye düşünüyorum.

Ayrıca Dell'in teknik servisi de ASUS'a nazaran daha iyidir ve ayarları Ultra grafiklere aldığımda bir sorun olmayacaktır diye düşünüyorum.

Oynadığın oyunları high/ultra ayarlarda çok rahat oynayacaksın. Dezavantaj sayılmaz. FPS ve Hz dengeli olacağı için akıcılığın bozulmayacaktır.
Sadece LoL gibi, CS gibi, Valorant gibi oyunlarda çok yüksek FPS aldığında yırtılma kaçınılmaz olur. Onun içinde V-Sync'ya da FPS sabitlemek gerekebilir.
Ağır oyunları her şekilde oynatırsın.
Artık 1-2 sene sonra boşa bütçen çıkarsa monitör arayışına girersin.
27 inç zaten boyut olarak da epey doyurucu oluyor.
Dell'in teknik servisi ve müşteriye yakınlığına kimse su dökemez.

Yeni konular

Geri
Yukarı