RX 6800 WattMan, sürücü ve siyah ekran gibi hatalar alır mı?

• Konuyu başlatan Efem
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 30
  • Görüntüleme 1B
Yaklaşık 3 aydır 6800 kullanıcısıyım. Hiç bir problem yaşamadım. Buna benzer konularda hep belirtiyorum wattman yiyen örnek veriyorum 10 kişi varsa 4-5 tanesi OC, undervolt gibi ayarlar yaptıktan sonra alıyor bu hatayı. 6800 gibi bir kart varken 3060 ti alınmaz, kıyaslama yapılacak kartlar bile değil gerçekçi olalım.
Nvidia çok güzel işler yapıyor bu arada özellikle 4000 serisinde (!).

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Almayı düşündüğünüz sistemin fiyatı ne kadar bilmiyorum ama o bütçede daha iyileri bulunur.
30.000 Civarı, en fazla 31.000'e çıkabilirim eğer bir öneride bulunacaksanız.

Monitör dahil midir?
Monitör alacaksanız ikisi için bütçe söylerseniz en iyileri bulunur.
Monitör dahil değil. Fakat iki şekilde de bulma imkanınız varsa benim için daha iyi olur hocam

Monitör dahil midir?
Monitör alacaksanız ikisi için bütçe söylerseniz en iyileri bulunur.
Hocam benim aklımda R7 5700X,Goodram IRDM X 2x8 GB, 4070 Tİ, Gigabyte B550M-DS3H, Gametech Hydra 240MM, Deep Cool CG 540 650W bileşenlerin de bir sistem bulunuyor.
Yine sizinde fikrinizi almak isterim bu konuda.

Son düzenleme:
Monitör dahil değil. Fakat iki şekilde de bulma imkanınız varsa benim için daha iyi olur hocam

Hocam benim aklımda R7 5700X,Goodram IRDM X 2x8 GB, 4070 Tİ, Gigabyte B550M-DS3H, Gametech Hydra 240MM, Deep Cool CG 540 650W bileşenlerin de bir sistem bulunuyor.
Yine sizinde fikrinizi almak isterim bu konuda.
Hocam yeni konu açın en mantıklı sistem toplanır.

Geri
Yukarı