Elektronik RX 7700 XT fiyatına RX 7800 XT!

Bu siparişi ben de dün geçtim bu satıcıdan alıp eline ulaşan birkaç arkadaş var başka bir forumda. Prime üzerinden satıldığı için sorun olmayacaktır.

Tahminen Çarşamba veya Perşembe elime ulaşır, beni etiketlersiniz bakarız dolandırıcı mı değil mi diye :)

Geçmişte bende satıcı ve gönderici farklı ama Amazon üzerinden alışveriş yapmıştım. 1 TB SSD sipariş etmiştim fakat bana 2 adet 8 gb ram yollamışlardı. Direk Amazona şikayet ettim ve satıcı ile iletişime geçip ürünleri iade etmemi söylediler. Bende iade ettim ve iademi kabul edip geri ödememi yaptılar. Yani Amazon her türlü destek çıkıyor. Öyle satıcı ve gönderici farklı olsa da ilgileniyorlar. Başka bir kaç site böyle bir durumda sizi yalnız bırakırken Amazon gayet size yardımcı olabiliyor. Ben başıma gelen bu olaydan sonra çoğu ihtiyacımı eğer fiyatı uygunsa Amazon üzerinden tercih ederim.

İndirim değil ederi Max 17bin bu markanin.
Amazon Amerikada 520$'a satılıyor koy üstüne yüzde 20 gümrük vergisini 20.000₺ küsür yapıyor. Anında tükenen kampanyalar dışında son bir ayda 18.500 altına inmemiş bir kart. 17 bine 6 ay önce yine kampanya döneminde satılıyordu. Nasıl indirim değil?

Ürünü almak isteyenler sanırım Prime'a özel indirim var.

1710750658839.png

Ben bu satıcıdan 7800XT aldım cuma günü Amazon üzerinden, kart bugün geldi. Hıyar çıkmıyor yani. :D
Henüz sistemi kurmadığım için kapalı kutu olarak duruyor.

Yalnız garanti konusu kafamı karıştırdığı için iade edeceğim sanırım çünkü anladığım kadarıyla distribütör garantili değil.
Başka bir forumda direkt XFX ABD üzerinden alıyoruz demiş;

"
Hocam ithalatci garantisi 1 yil olur onarim degisim kendi bunyesinde olur, bu ithalatci garantili degil.

Urunler direkt XFX tarafindan garantili bizim araciligimiz ile degisim yapiliyor, Türkiye'deki distribitorlerde ayni sekilde XFX tarafindan garantiyi sagliyor bizde, ama maalesef Türkiye distribitorleri bu kartlari getirip satmiyor getirsede yuksek fiyatlari var. Biz firma olarak surumden kazanmayi sectigimiz icin ve biraz da piyasada adimiz olsun diye bu fiyatlari sectik."

Son düzenleme:
Ben bu satıcıdan 7800XT aldım cuma günü Amazon üzerinden, kart bugün geldi. Hıyar çıkmıyor yani. :D
Henüz sistemi kurmadığım için kapalı kutu olarak duruyor.

Yalnız garanti konusu kafamı karıştırdığı için iade edeceğim sanırım çünkü anladığım kadarıyla distribütör garantili değil.
Başka bir forumda direkt XFX ABD üzerinden alıyoruz demiş;

"
Hocam ithalatci garantisi 1 yil olur onarim degisim kendi bunyesinde olur, bu ithalatci garantili degil.

Urunler direkt XFX tarafindan garantili bizim araciligimiz ile degisim yapiliyor, Türkiye'deki distribitorlerde ayni sekilde XFX tarafindan garantiyi sagliyor bizde, ama maalesef Türkiye distribitorleri bu kartlari getirip satmiyor getirsede yuksek fiyatlari var. Biz firma olarak surumden kazanmayi sectigimiz icin ve biraz da piyasada adimiz olsun diye bu fiyatlari sectik."
Anladığım kadarıyla direkt üretici firma garanti sağlıyor ama değişim işlemleri Türkiye ayağında AndaGrup tarafından yapılıyor bence herhangi bir sıkıntı yok.

Kart benim elime ulaştı beyler. Henüz ayrıntılı test etmedim yalnızca sürücüsünü yükledim sorun yok :)

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-21 212054.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-21 212054.png
    230,8 KB · Görüntüleme: 48

Yeni konular

Geri
Yukarı