RX 7900 XT WattMan hatası

Hocam açıkçası nedendir bilmiyorum 1 ay önce açılmış konuyu baştan sona kadar kan-ter içinde okudum.

Hala daha gelmedi görüntü

Evet

Monitörde kırmızı ışık yanıyor sizde böyle mi oluyordu

@William Butcher

@aligulcan33 bir şey mi oldu hala daha gelmedi

Ne yapacağım? Hiçbir şey bilmiyorum

Hocam neredesiniz?

Arkadaşlar yine dönmeye başladı

Yine aldım mavi ekran

Arkadaşlar bence de dediğim gibi adam her şeyi kurmuş ben de üstüne software kurduğum için oldu

Software derken ne kurdunuz? AMD Radeon Software mi?

Hocam açıkçası nedendir bilmiyorum 1 ay önce açılmış konuyu baştan sona kadar kan-ter içinde okudum.

Software derken ne kurdunuz? AMD Radeon Software mi?
Evet ordan kurdum

Reis hala mavi ekran veriyor mu?

Ne kadar sürede veriyor. 5 dakika gibi bir süre varsa DDU ile ekran kartının driverını silip. Tekrar kurabilirsen. Düzelir bence.

Senin anakart Gigabyte DS3H mı?

CMOS reset özelliği var. Anakartin sağ alt tarafında.

Eki Görüntüle 1898131

PC kapat oyle yap bunu. 2 tane ucu açık demir var. Sarı renk ile gösterilen yerde. Onu bir kaşık ya da torna vida ile birbirine kısa devre yaptır. BIOS sıfırlanır.

Kısa devre nasıl yapacağım

Ne kadar sürede veriyor. 5 dakika gibi bir süre varsa DDU ile ekran kartının driverını silip. Tekrar kurabilirsen. Düzelir bence.

Eki Görüntüle 1898131

PC kapat oyle yap bunu. 2 tane ucu açık demir var. Sarı renk ile gösterilen yerde. Onu bir kaşık ya da torna vida ile birbirine kısa devre yaptır. BIOS sıfırlanır.
Sorun ekran kartında mi aslinda bir formata geçecek şey de format olmadan yapmam lazim

Eki Görüntüle 1898131

Hocam bir de adam bunları tekrar kuracak ben bir daha yüklemeyeyim di mi software i

Bios sifirlamamis mıydık

Son düzenleme:
Çözdüm ama AMD yükleyeyim mi

Software yani

Ya da hangi sürüm

Adam hepsini kurdum dedi ama AMD sofrware yok

pc ile yazıyorum şu anda

eski yüklediğim her şeyi silmiş yüklemeyeceğim onları

@William Butcher

yükleyeyim mi

Son düzenleme:
Sorun düzeldi ise sıkıntı yok.

Senden bir şey isteyeceğim. MSI Afterburn ile oyundaki sıcaklıklara bakar mısın? Ekran kartı hot spot sıcaklığı kaç mesela.

MSI aferburnden değerleri göstermeyi biliyor musun? Bilmiyorsan. MSI Afterburn aç. Programın ortasında bir çark resmi var ona tıkla. Sonra izlemeye tıkla. Oradan GPU 1 sıcaklıgını ve GPU 1 tempeture 2 tıklayıp OSD'de göster sekmesi var altta ona basacan.

Son düzenleme:
Sorun düzeldi ise sıkıntı yok.

Senden bir şey isteyeceğim. MSI Afterburn ile oyundaki sıcaklıklara bakar mısın? Ekran kartı hot spot sıcaklığı kaç mesela.

MSI aferburnden değerleri göstermeyi biliyor musun? Bilmiyorsan. MSI Afterburn aç. Programın ortasında bir çark resmi var ona tıkla. Sonra izlemeye tıkla. Oradan GPU 1 sıcaklıgını ve GPU 1 tempeture 2 tıklayıp OSD'de göster sekmesi var altta ona basacan.
Merhaba ekran kartı şu ana kadar Max 56 dereceyi gördü furmark testi de 2k da Max 80 derece

Sorun yok mükemmel

Belki ilerde düşünürüm fsr gelince yüklemeyi software i

Şu anda tatile gidiyoruz gelince yüklerim iyi akşamlar tekrardan

@aligulcan33 hocam siz 7900xt kullandığınız için pişman mısınız?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı