RX480 Ethereum Performansı

HwN

Kilopat
Sabah 8'den akşam 8'e kadar Asus ROG RX-480 ile Nanopool'dan Ethereum'a gönderiyorum bizim işçiyi. Bu şekilde toplamda yaklaşık 4 gün kazdı.

Yalnız bu işte yeniyim. Paylaştığım grafiğe bakarak performansta bir gariplik vs. var mı yorumlayabilirseniz sevinirim.

Üstün körü bir hesap yaparsak aşağıdaki Balance'ı 4 günde elde ediyorum. 40 günde ancak 0.104 ETH gibi bir Balance elde etmiş olacağım. Dolayısıyla yaklaşık 75 gün civarında ancak minimum payout olan 0.2ETH'ye ulaşabileceğim gibi görünüyor. Normal mi?

upload_2017-8-3_16-36-32.png

Sistemin tek kart ve eth madencilerinin bu kadar artmasından dolayı bence normal. Bide sizce değermi 40 günde 80 TL kazanmak? Günlük iki lira için.

Sistemin tek kart ve eth madencilerinin bu kadar artmasından dolayı bence normal. Bide sizce değermi 40 günde 80 TL kazanmak? Günlük iki lira için.
Kesinlikle katılıyorum 40 günde 80 TL kazanacaksın o 80 TL'nin yarısı elektrik faturasına gider(sadece sistemin kullandığı elektrik) günde 1TL için sistemini niye boşu boşuna açık bırakıyorsun.

Bu işten 2-3 yıl önce haberim olaydı bende başlardım muhakkak. İşte yatırımın neye yapılacağı belli deği.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı