RX550 ve RX580 ekran kartlarında WattMan hatası

hellyeahcuz

Hectopat
Yer
Çanakkale Merkez
Daha fazla  
Meslek
Vodafone Çözüm Ortağı Baz İstasyonu Teknisyeni
Merhaba arkadaşlar, RX550 sıfır olan kartta WattMan hatası aldım ve ondan önce RX 580 ekran kartında da WattMan hatası aldım şöyle ki donanımsal bir sorun olduğunu düşünmüyorum çünkü işlemcim Ryzen 3 3200G iken APU kullanıyordum Ryzen 5 3600 işlemciye geçtim ekran kartı vs aldım ve dediğim gibi WattMan hatası aldım defalarca, SSD'nin sağlığı 97 yeni SSD ve PSU sipariş ettim araştırmalarıma göre yazılımdan kaynaklı da olabiliyormuş var mıdır bu hatanın çözümü? RX 580 kartında undervolt yapmıştım ama hata geçmemişti RAM testlerinde başarılı hiçbir sorun yok sistemde donanımsal olarak şüphelendiğim bir PSU var bir de SSD var başka aklıma bir şey gelmiyor yardımcı olabilecek var mı ekran kartından dolayı mı alıyorum bu hatayı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani bilinen wattman hatası maalesef yazılımsal çözümler var ama herkeste işe yaramıyor, sizde yaramamış mesela.

Yani bilinen WattMan hatası maalesef yazılımsal çözümler var ama herkeste işe yaramıyor, sizde yaramamış mesela.

Bunun başka çözümü yok mu NVIDIA ekran kartı mı kullanayım? RX580'e fiyat ve performans olarak en yakın GTX 1060 ekran kartı var fakat monitörüm FreeSync uyumlu.

Geri
Yukarı