RX570 4 GB düşük hashrate

yusuf gürel

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
HiveOS ile Ethereum kazıyorum ve aşağıdaki düşük hashrate aldığım MSI kart riser ile bağlı. Sapphire olan kartta ortalama 26 mh/s alıyorum ve riser ile bağlı kartta en kötü 14-15 mh/s almam gerek ancak 4'ü geçemedim. İki kartta da modlu BIOS kurulu ve aynı overclock ayarları mevcut.

1.PNG

Herhangi bir antivirüsün var mı? Var ise sil veya pasife çevir
HiveOS dışında bir işletim sistemi yüklü değil. Windows'ta kazmıyorum.
Zombie mode ne demek rica etsem açıklar mısınız bir yaşıma daha girmek istiyorum.
DAG boyutundan dolayı VRAM limitine takılan kartları bir nevi diriltmeye yarayan bir mod.
Modladığın BIOS yüzünden kart stabil çalışamıyor olabilir. Stok BIOS ile deneyin isterseniz.
Deneyeceğim.
Bios'a girip 4G Decoding özelliğini aktif edin.
Aktif edip denedim ancak yine 4 mh/s hızı geçmiyor.

Son düzenleme:
Birincisi; ETH kazımı 4 GB dag aşıldığı için mh kazım gücleri gittikçe düşüyor 25 mh veren kart fake değerler veriyor 8 GB kart olmadığı için bu değerleri alamazsınız.
İkinicisi; 2 farklı marka kartı chipsetleri aynı diye aynı modu atmanız uyumsuzluk sebebidir.
Üçüncüsü bu iki kartla en iyi kazılan coin Raven, modlanırsa 2 karttın herbirinden 14-15 mh alırsınız, toplamda 28-31 mh kazım gücü elde edersiniz ravencoinde, ETH hayalleriniz kenara bırakın sizin işiniz Raven ile (imzamda yatırım tavsiyesi ile ilgili açıklamalar yazmaktadır.)

Geri
Yukarı