RX570 alırsam WattMan hatası alır mıyım?

Wattman hatası 500 serisinde en çok 590 da var. 570-580 gibi modellerde nadir. Wattman hatasının bi zararı yok zaten. 2022 sürücülerinde olduğunu düşünmüyorum açıkcası 2021'in sonlarına doğru çözmüşlerdi çok nadirdi yani.

WattMan hatası 500 serisinde en çok 590 da var. 570-580 gibi modellerde nadir. WattMan hatasının bir zararı yok zaten. 2022 sürücülerinde olduğunu düşünmüyorum açıkçası 2021'in sonlarına doğru çözmüşlerdi çok nadirdi yani.

RX570 kullanıyorum ancak WattMan hatasi diye bir şey duymadim. Arada bir sistemim mavi ekran yiyor. Sanırım ondan bahsediyorsunuz.

WattMan hatası 500 serisinde en çok 590 da var. 570-580 gibi modellerde nadir. WattMan hatasının bir zararı yok zaten. 2022 sürücülerinde olduğunu düşünmüyorum açıkçası 2021'in sonlarına doğru çözmüşlerdi çok nadirdi yani.

Bende de RX470 var 2 aydır kullanıyorum, wattmana neredeyse hiç rastlamadım. Fiyat performans olarak GTX serisi kartlara karşın alınabilir.

RX570 kullanıyorum ancak WattMan hatasi diye bir şey duymadim. Arada bir sistemim mavi ekran yiyor. Sanırım ondan bahsediyorsunuz.
Mavi ekranla alakası yok , çok nadir olan bişey zaten şuana kadar kullandığım AMD kartlarda bitek RX550 de nadir olarak yaşamıştım sonra düzelmişti ve bir daha yaşamamıştım. Şuan kullandığım 480 de ise hiç almadım.

Geri
Yukarı