RX570 kilitlenme sorunu

Free5255

Centipat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Genelde sabahları oluyor, günde iki kez bu sorunu yaşıyorum ama uzun süre olmadığı oluyor garip. Bir sorun çözüm bulmuş değilim hala, garantiye gönderdim sağlam diye geri geldi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Genelde sabahları oluyor, günde iki kez bu sorunu yaşıyorum ama uzun süre olmadığı oluyor garip. Bir sorun çözüm bulmuş değilim hala, garantiye gönderdim sağlam diye geri geldi.

RX almayın abi almayın şu kartları artık ne RX miş :) dikkat ettim en az 20 30 konu var RX'le ilgili ya OC yapacağım diye kartı zorluyorsunuz ya da kartın chipinde sorun var.

MSI Afterburner ile sorununu halledebilirsin. Fan hızını otoya al ve programın kapanmadığından emin ol. Kartta sorun yok. AMD yazılımları 1900 lerden kalma. Foto attım bakabilirsin. Kırmızı daire içine aldığım butonlara basmayı unutma :)

Dosya Ekleri

• adsad.jpg
    adsad.jpg
    140,2 KB · Görüntüleme: 32
RX almayın abi almayın şu kartları artık ne RX miş :) dikkat ettim en az 20 30 konu var RX'le ilgili ya OC yapacağım diye kartı zorluyorsunuz ya da kartın chipinde sorun var.

Abi harbiden ya bende de RX 570 var yaşamadığım sorun kalmadı sonunda iade aldım bir daha hayatta almam AMD.

Ben şahsen AMD ciyim çünkü iki aynı özellikte AMD ve NVIDIA ekran kartı koy önüme her zaman NVIDIA 200 300 TL daha fiyatlıdır ben hiç kafa kafaya fiyatı olan aynı özelliklerde NVIDIA ile AMD görmedim.
Peki neden rx serisini kötülüyorsun anlayamadım giriş segmentindeki en iyi kart rx 570 ve ufak bir undervolt la çok stabil ve düşük tdp de sorunsuz çalışıyor

Geri
Yukarı