RX580 8 GB satılıp yerine ne alınır?

özelbankaci

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. 3.5 senelik MSI RX580 8 GB ekran kartımı bir aksilik olmaz ise 5500₺ye satacağım.
Performans kaybı yaşamayacağım, 2000₺ kalacak şekilde sıfır veya ikinci el ekran kartı satın almayı düşünüyor.

Yerine ne alayım? Ne almalıyım?

RX5500 XT 4 GB 2 aylık bir cihaz buldum 2800₺

GTX 1650 4 GB 2800₺ buldum.

Bir abim 1060 6 GB bulalım diyor.

Siz ne düşünüyorsunuz, nasıl bir tavsiye verirsiniz?
Teşekkürler.

( Arkadaşlar bende anakart işlemci geliştirmek istiyorum fakat işlemci ile stok fan birbirine termal macundan ötürü vakumlanmış bilgisayarcı güvendiğim bir abimle denedik çıkartamadık, eğer zorlar isek işlemci pimlerinin zarar görebileceğini söyledi.)

Son düzenleme:
1650 normal 1650'iyse almayın rx 5500xt daha iyidir.

Hocam geçici bir kart alıp 3060 almak güzel olacaktır ama 1600 darboğaz yapabilir, OC deneyin ya da 1650 Super'ya da 1660 alıp işlemciyi geliştirin.

Çok oyun oynuyorum iki ekran kullanıyorum, geçici kart ne kadar ihtiyacını karşılar merak ediyorum.

O fiyata alan enayi bulabilirsen RX5500 XT veya 1650 Super ikisi de olur. 5500 lira veren arkadaş o fiyata 1660 Super alabilir.

Enayi demeyelim belki biz bu fiyata sattığımız için enayiyiz.

1650 normal 1650'iyse almayın RX 5500XT daha iyidir.

Daha yeni diye bende öyle düşünüyorum.

O ısı makinesini 5500'e alacak gitsin fırın alsın en azından daha işlevsel olur.

Ben ona bir şey diyemem.

Çok oyun oynuyorum iki ekran kullanıyorum, geçici kart ne kadar ihtiyacını karşılar merak ediyorum.

Enayi demeyelim belki biz bu fiyata sattığımız için enayiyiz.

Daha yeni diye bende öyle düşünüyorum.

Ben ona bir şey diyemem.
Sahibinden var girip fiyatlara bakabilir. O ekran kartının ederi de belli. Dediğim gibi alan enayi bulursan getir bi de biz bir şeyler satalım.

Geri
Yukarı