RX580 8 GB satılıp yerine ne alınır?

Saç kurutma makinesini en düşük ayarda çok yakın olmayacak bir mesafeden işlemci fanına doğru tutun ve aynı zamanda fanı küçük hareketler ile sağa sola hareket ettirin fan ayrılacaktır.
Ona gerek yok, işlemciyi bir müddet işkence testine soksun. Zaten gereği kadar ısınacak ve yumuşadığı için fazla daha rahat bir şekilde çıkarabilecek.

Arkadaşlar bende anakart işlemci geliştirmek istiyorum fakat işlemci ile stok fan birbirine termal macundan ötürü vakumlanmış bilgisayarcı güvendiğim bir abimle denedik çıkartamadık, eğer zorlar isek işlemci pimlerinin zarar görebileceğini söyledi.

Bilgisayarı açıkken işlemci ısınacağı için termal macun erir. Biraz oyun oynadıktan sonra bilgisayarı kapatıp soğutucuyu sökün.
Saç kurutma makinesini en düşük ayarda çok yakın olmayacak bir mesafeden işlemci fanına doğru tutun ve aynı zamanda fanı küçük hareketlet ile sağa sola hareket ettirin fan ayrılacaktır.
Zarar verebilir.

5000-5200 normal derdim de 5500 gerçekten bir başarı. Üstelik garantisiz bir kart.

Benim sattığım dönemde 4200 tepe değeriydi ancak sürekli artıyor. Sağlık olsun.

Benim RX 590'a 3800 lira geldi en fazla teklif :D zaten 4-5 kişi yazdı daha. Antalya'da 2. el piyasası ölü.

Geri
Yukarı