RX580 satılır mı?

Alparslanemre

Decapat
MSI RX580 8 GB OC ekran kartım var. Garantisi var, alalı 1 yıl oldu. Mining ve benzeri hiçbir şey yapılmadı. Bazı arkadaşlarım kartı satmam durumunda çok daha iyi ekran kartları alabileceğimi söyledi. Bu doğru mu sizce? Bu ekran kartını hangi fiyata satıp hangi ekran kartını alabilirim? İşlemcim R3 3100.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam biraz mantıklı düşünün. Piyasa bu durumda. Sizin kartınız olan değerinden fazla iken nasıl kartı satıp nasıl daha iyi kart alabileceksiniz? Sakın yapmayın derim. Kart için yazın çalışıp piyasa yükselince satıp kartsız kalan tanıdığım var. Kartın değerini bilin derim.

Hocam biraz mantıklı düşünün. Piyasa bu durumda. Sizin kartınız olan değerinden fazla iken nasıl kartı satıp nasıl daha iyi kart alabileceksiniz? Sakın yapmayın derim. Kart için yazın çalışıp piyasa yükselince satıp kartsız kalan tanıdığım var. Kartın değerini bilin derim.

RX 570imi 4300'e satıp 3000 liraya RX 5500 XT 4 GB aldım birkaç ay önce

Elinizdeki kartı satmanız durumunda elinize geçecek ortalama miktarı hesaplayıp sıfır GTX 1660S, 1660TI ya da RTX 2060 almanız durumunda vereceğiniz parayla kıyaslayın. Bu kartları alacaksanız performans farkını hissedersiniz. Ancak cebinizden çıkan para çok olacaksa satmanızı önermem.

Not: RTX 2060 ile işlemciniz (az bir miktar da olsa) darboğaz yapabilir. Bu konu hakkında araştırma yapmanızı öneririm.

Son düzenleme:
Elinizdeki kartı satmanız durumunda elinize geçecek ortalama miktarı hesaplayıp sıfır GTX 1660S, 1660TI ya da RTX 2060 almanız durumunda vereceğiniz parayla kıyaslayın. Bu kartları alacaksanız performans farkını hissedersiniz. Ancak cebinizden çıkan para çok olacaksa satmanızı önermem.

Not: RTX 2060 ile işlemciniz (az bir miktar da olsa) darboğaz yapabilir. Bu konu hakkında araştırma yapmanızı öneririm.
4500'e çok rahat gider diye düşünüyorum fakat +5000 kovalayacağım. Aklımda 1660super var fakat çok pahalı koronanın azalması ile fiyatların düşeceği söylenir böyle birşey olur mu sizce ?

Yeni konular

Geri
Yukarı