RX590 LOL düşük performans

muratgunes

Femtopat
Bu konuyla alakalı açtığım 3. konu ancak hala bir çözüm bulamadım. Sistemim Ryzen 5 1600, RX590 8GB , 8GB RAM. ancak Lol'de 30 fpslere kadar gördüm 5v5 savaşlarda. overclock yaptım ancak hiçbir şekilde düzelme yok chill açık değil en yüksek ayarları da denedim en düşük ayarı da ancak hiçbir şekilde düzelme yok. Ne yapmalıyım?
acee2cb8-f8ca-4aee-87ab-1c21ff1f2af6.jpg
efa98c5d-514d-4c3b-b0e9-1065b609af52.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konuyla alakalı açtığım 3. konu ancak hala bir çözüm bulamadım. Sistemim Ryzen 5 1600, RX590 8GB , 8GB RAM. ancak Lol'de 30 fpslere kadar gördüm 5v5 savaşlarda. overclock yaptım ancak hiçbir şekilde düzelme yok chill açık değil en yüksek ayarları da denedim en düşük ayarı da ancak hiçbir şekilde düzelme yok. Ne yapmalıyım?Eki Görüntüle 751868 Eki Görüntüle 751869
Riot gamese bilet gönder senden bazı dosyalar isteyecek.Kesinlikle çözeceklerini düşünüyorum.

Ne kadar uygulama açık?
google açıktı şidmi baktım da o kadar da uygulama açık değilmiş
Ben virüs kokusu alıyorum. Açıkçası Rust gibi ram manyağı bir oyunu oynarken aynı zamanda obs ile yayın yapıyorum ve bu kadar ram kullanımım olmuyor.
virüs programı önerir misiniz
İlk önce oyun SSD'ye mi yüklü? Eğer SSD'ye yüklü ise CrystalDiskMark testi yapıp fotosunu bize atın. Ve SSD modeliniz nedir?
bakacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı