RX590'de programlar çöküyor

Fodenist

Hectopat
Arkadaşlar 2'dir bu sorunu yaşıyorum.
PUBG oynarken bir anda oyun donuyor ve arkadaşlarımın sesi gelmeye devam ediyor.
Ondan sonra ses kesiliyor ve ekran gidiyor.
Ondan sonra masaüstüne atıyor ve hem PUBG hem de AMD programı hata veriyor.
AMD programında veren hata programınızda çökme tespit ettik gibi birşeydi hatırladığıma göre.
Stress olduğumdan hatırlamıyorum.
DDU ile silip farklı sürümünü yükledim aynı sorunu yaşayınca programı WHQL sürümüne güncelledim sorun hala devam ediyor.

Şu an AMD sitesinde Adrenalin 21.4.1 sürümü önerilen olarak gözüküyor. Eğer bu sürücüyü DDU ile sildikten sonra kurduysan ve sorun devam ediyorsa "yine" problemli sürüm çıkarmışlar gibi gözüküyor. Yakın zamanda daha stabil çalışan bir sürüm yayınlayacaklarını düşünüyorum.

Arkadaşlar 2'dir bu sorunu yaşıyorum.
PUBG oynarken bir anda oyun donuyor ve arkadaşlarımın sesi gelmeye devam ediyor.
Ondan sonra ses kesiliyor ve ekran gidiyor.
Ondan sonra masaüstüne atıyor ve hem PUBG hem de AMD programı hata veriyor.
AMD programında veren hata programınızda çökme tespit ettik gibi birşeydi hatırladığıma göre.
Stress olduğumdan hatırlamıyorum.
DDU ile silip farklı sürümünü yükledim aynı sorunu yaşayınca programı WHQL sürümüne güncelledim sorun hala devam ediyor.
3 kere sürücü değiştirdim, güncelledim aynı sorun bende de var çözümünü bulamadım.

Şu an AMD sitesinde Adrenalin 21.4.1 sürümü önerilen olarak gözüküyor. Eğer bu sürücüyü DDU ile sildikten sonra kurduysan ve sorun devam ediyorsa "yine" problemli sürüm çıkarmışlar gibi gözüküyor. Yakın zamanda daha stabil çalışan bir sürüm yayınlayacaklarını düşünüyorum.
Şu an o sürücüdeyim o sorun hala devam ediyor.

Şu an o sürücüdeyim o sorun hala devam ediyor.
DDU ile sildikten sonra bu sürümü yüklediğini varsayarak konuşuyorum. Yakın zamanda düzgün çalışan bir sürüm çıkartırlar umarım. Zamanında bende driver sorunlarından çok çekmiştim. Tavsiyem stabil çalışan bir sürüm geldiği zaman sürücü güncellememeniz. 🙂

Aynı sorunu RX 580 ekran kartımda yaşıyorum. Şu anki driver büyük ihtimalle sıkıntılı. Yakın zamanda yenisini yayınlarlar umarım.

Geri
Yukarı