RX6700 XT olması gerekenden düşük FPS veriyor

Friedhelm

Hectopat
Benimle birebir aynı sisteme sahip adamlar YouTube'da aynı ayarlarda daha yüksek FPS alırken ben daha düşük FPS alıyorum donanımımda mı bir sıkıntı var yoksa yapmam gereken bir şey mi var sorun nedir?

Artık yeter tüm özelliklerinizi yazın.

Dosya Ekleri

• 1609094184291.png
    1609094184291.png
    141,1 KB · Görüntüleme: 35
Karşılaştırma yaptığınız videodaki sistem ile sizin sisteminiz aynı mı? Yani işlemci ve RAM farklılık gösteriyor mu?

Ayrıca çözünürlük farkı var mı kontrol edin.

Hangi oyun olduğu, sıcaklık değerleri, sisteminizin ne olduğunu bilmeden nasıl yorum yapalım hocam.

Çoğu oyunda var bu farklar.

Artık yeter tüm özelliklerinizi yazın.

Ryzen 5 5600, 32 GB 3200 MHz CL 16 RAM kule tipi soğutucu 600W Thermaltake güç kaynağı B450 anakart Smart Access Memory açık.

Karşılaştırma yaptığınız videodaki sistem ile sizin sisteminiz aynı mı? Yani işlemci ve RAM farklılık gösteriyor mu?

Ayrıca çözünürlük farkı var mı kontrol edin.

Evet birebir aynı, çözünürlük ve diğer ayarlarda aynı. Çok uçuk derecede farklar yok ama 5 10 FPS farklar oluyor bazen ve bunlar göze batıyor.

Güç modu nedir?

Masaüstü kullanıyorum. Güç modu performansta.

Tam sistem özelliklerini yazar mısınız?

Yazdım.

Hocam şakamı yapıyorsunuz? Güncel.

Hocam bu tarz konular çıktığında bazı arkadaşların, güncel olmadığı ve hala çözüm beklerken aslında, güncel olmadığını öğrendiğim için bu soruları sormak gerekiyor maalesef. Tavrınızada dikkat edin lütfen yardımcı olmak için yazıyorum sonuçta.

Geri
Yukarı