RX6900 XT vs 6800 XT

Bfordutska

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GAMING TRIO CLASSIC RX7900 XT + INTEL I5 12400F + CORSSAIR DDR4 16GB 3200MHZ RAM
XFX ekran kartları iyi midir? Ben de yakın zamanda alacağım fakat olumsuz yorumlar okudum sürekli kararsızım.
Bu arada bütçe meselesi, 4K oyun düşünecekseniz ileride aradaki fark verilir.

XFX ekran kartları iyi midir? Ben de yakın zamanda alacağım fakat olumsuz yorumlar okudum sürekli kararsızım.
Bu arada bütçe meselesi, 4K oyun düşünecekseniz ileride aradaki fark verilir.
Bence iyiler. 6800 XT speedster swft modelini kullanıyorum menunum.

Son düzenleme:
Bence iyiler. 6800 XT speedster modelini kullanıyorum menunum.
Hep NVDIA kullandım bugüne kadar. MSI, Asus vb piyasaya çok hakim. AMD konusunda marka olarak yeterli bilgim yok. Isınma sorunları yaşayanlar olmuş ama hangi seride hatırlamıyorum.
Bu kartlarda Ray Tracing gibi bir olay var mı? Yoksa eksikliği hissediliyor mu yansıma vs açısından? RTX 4080 ve 7900XTX arasında seçim yapacağım önümüzdeki ay

Hep NVDIA kullandım bugüne kadar. MSI, Asus vb piyasaya çok hakim. AMD konusunda marka olarak yeterli bilgim yok. Isınma sorunları yaşayanlar olmuş ama hangi seride hatırlamıyorum.
Bu kartlarda Ray Tracing gibi bir olay var mı? Yoksa eksikliği hissediliyor mu yansıma vs açısından? RTX 4080 ve 7900XTX arasında seçim yapacağım önümüzdeki ay
XFX serisinde ısınma sorunu olduğunu sanmıyorum. RT olayı var fakat muadil kartlar bugüne kadar hep Nvidia tarafında daha performanslıydı RT açısından. Yeni seride ne olur bilinmez.

Geri
Yukarı