Ryzen 1400 ve RX 580 sistem

Birisi

Kilopat
Makaleler
11
Yer
İstanbul
Arkadaşlar videonun yorumlarına o kadar çok darboğaz olmuş şeklinde yorum var ancak videodaki değerlere baktığımda herhangi bir darboğaz göremiyorum. (En azından GPU kullanımı 90-100 arası.) CPU kullanımını koymadıkları için kesin konuşamıyorum. Bence Sistemdeki işlemci ve ekran kartı seçimi gayet dengeli olmuş.

Bu konuyu sırf videodaki yorumlar dikkatimi çektiği için açıyorum. Tamam bu adamlar önceden berbat bir kaç sistem dizmişti ama ben bu sistemde herhangi bir hata göremiyorum.

GTA'da 30 ile 50 FPS arası almasının nedenini ben MSAA ayarının 8x olmasından kaynaklandığını düşünüyorum.

Not: Bu yorumum sadece işlemci ve ekran kartı için geçerli diğer parçalara bakmadım bile.

Toplama videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
SDN'nin test videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Youtube'da gördüğüm bir benchmark videosu:

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı