Ryzen 1600x ve Sapphire RX 580 Sistem Toplama

gltkn1

Kilopat
Daha fazla  
Ekran kartını MSI seçsem nasıl olur?
1600x içinden soğutucu çıkıyor mu çıkmıyorsa 50-100 TL arasında soğutucu önerir misiniz?
Bütçem 4150 TL.

533.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütün modellerde çarpan kilidi açık. X uzantılı modellerin farkı XFR teknolojisini barındırması. Ki çok ahım şahım birşey değil. Bence böyle al. SSD'yi sonra da alırsın;

Ekran Alıntısı.PNG

Extended Frequency Range yani genişletilmiş frekans aralığı demek. Intel'deki Turbo Boost gibi düşün. İyi bir soğutman varsa otomatik olarak hız aşırtma yapıyor.
fazla bişe anlamadım benim attığım sistemin ne sorunu var

Bütün modellerde çarpan kilidi açık. X uzantılı modellerin farkı XFR teknolojisini barındırması. Ki çok ahım şahım birşey değil. Bence böyle al. SSD'yi sonra da alırsın;

Eki Görüntüle 230925
+ fan almamak için 1600 seçtim ekran kartınıda asus yaptım bunun uyumu varmı peki

Dosya Ekleri

• 99.png
    99.png
    19,8 KB · Görüntüleme: 72
fazla bişe anlamadım benim attığım sistemin ne sorunu var

+ fan almamak için 1600 seçtim ekran kartınıda asus yaptım bunun uyumu varmı peki
Senin attığın sistemin bir sorunu yok. X uzantılı model alırsan soğutucu da almak zorundasın. X uzantılı modellerde soğutucu gelmiyor. Sapphire al ekran kartını, daha ucuz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı