Ryzen 2700 ve RX 580 sistem toplama

Çekuman

Decapat
Merhabalar yakın zamanda MediaMarkt'dan bir sistem topladım. Neden oradan? Çünkü babam oradan toplayacağız dedi. (Denizbank kredisi falan varmış) benim PS4 ve bir de 15 yıllık bir laptobum vardı. Oyun oynamayı çok seviyorum ve uzun zamandır da oyun geliştirmek istiyorum. Kendi çabalarımla python öğrendim. Sonrasında Unity'de oyun geliştirmek için PS4 ümü sattım ve MediaMarkt'dan 6000 TL'ye şöyle bir PC topladım. ( OEM hakkında pek bir bilgim yok bana oradaki bir görevli yardımcı oldu)

Ryzen 7 2700 işlemci.
MSI Armor 8 GB OC RX 580 ekran kartı
Samsung 970 Evo 500 GB NVMe M.2 SSD.
Corsair vengance LPX 2*8 16 GB 3000 MHz DDR4 RAM bellek.
ASUS Prime B450M-K anakart.
Rampage kasa + 600W 80+ Bronze PSU (model bilmiyorum kasayı ben seçmedim)
Bunu Unity'de 2D oyun geliştirmek ve gerek yeni gerek eski oyunları 1080p High-Ultra ayarlarda ortalama 60 FPS oynamak için aldım. (Malum konsol oyuncusu olduğum için biraz iyi grafik ve 60 FPS görmek istiyorum :D) kasa hakkındaki düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim. Bir de olası bir upgrade durumunda hangi parçayı ne ile değiştireyim?
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı