Ryzen 3 1300x ve GTX 1050 Ti Darboğaz Sorunu

kubi3015

Hectopat
Yer
Burdur
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar arkadaşlar. 2 ay once yenı bır sıstem toplamıstım. Battlefield 1-4 ve PUBG ıcın Battlefield 1'de darbogaz soz konusu oluyor. İslemcı %100, ekran kartı kullanımı %20-30'larda gezıyor BIOS guncel. Bugun guncelletmıstım. A320m PRO VH-Plus anakartım var. PUBG Battlefield 4'de falan sıkıntı yok. Yardım eder mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunları 1920x1080 çözünürlükte dener misiniz? Ayrıca bf1 64 kişi oynuyorsanız işlemci kullanımın %100 olması ve biraz darboğaz yapması normal fakat sizde %70' lik bir kayıp var.

Monitörle ne alakası var FPS'nin ? Ryzen işte hep aynı sorunlar .. Ben Ultrada BF1'de 50-60 fps alıyorum. Hiçde darboğaz olmuyor,1080p çözünürlük. Yüksek ayarlara çektimmi zaten uçuyorum. W10 hızlandırma yöntemlerini dene, ayrıca Defender, Güvenlik duvarı, virüs programı komple kapat ve sil. Başlangıç - Msconfig ayarlarını yapmayıda unutma.

1366x768 60 Hz 24 İnc monitörüm var. Oyunları sürekli 1080p 'de oynuyorum hiç darboğaz, takılma , FPS düşmesi yaşamadım. Donanımlar önemli olduğu kadar, pc kendi içinde kullanımıda önemlidir. Büyük ihtimal pc iyi kullanmamış arkadaş.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı