Satıldı Ryzen 3 2200G işlemci

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

muhammedd

Kilopat
Makaleler
3
Yeni işlemci aldığım için eskisini satıyorum. Ürünün 11 ay daha garantisi mevcut. Fiyat 350 TL. Sıfırı 560 TL'den başlıyor. Makul bir fiyat olduğunu düşünüyorum. İlk tercihim İstanbul içi. Elden teslim edebilirim.
Mail adresim: [email protected]

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba satın alınma tarihi nedir hocam ve son olarak nasıl bir fiyat verebilirsiniz?

Satın aldığım tarih 12 Eylül 2018 QP bilişim. Fiyat ise bence normal.

Ürün için teklife acik misiniz bilmiyorum ama ürün için 275TL teklif ediyorum uygun olur ise görüşelim.

@Cellat87 hangi şehirdesiniz? son fiyat 300 TL. Herkese duyrulur.
fiyatı forumdaki arkadaşların ortak tavsiyeleri sonucu 350 TL olarak tekrar belirliyorum. İstanbul içine elden teslim edeceğim. Hayırlı olsun.

@Cellat87 hangi şehirdesiniz? Son fiyat 300 TL. Herkese duyrulur. Daha da bir kuruş inmem.

Merhaba ben balikesirliyim lakin ben o fiyatlara cikamadigim için şu size öyle bir teklifte bulunmuştum zaten hocam çünkü normalde 1200 bakıyordum Max 250TL'ye ama sizin ilanı görünce hadi teklif yapayım dedim alabilecek olsam zaten 300TL verip 1200 alacaktım sıfır olarak.

Yeni işlemci aldığım için eskisini satıyorum. Ürünün 11 ay daha garantisi mevcut. Aklımdaki fiyat 350 TL. Sıfırı 560 TL'den başlıyor. Makul bir fiyat olduğunu düşünüyorum. İlk tercihim İstanbul içi. Elden teslim edebilirim.
Mail adresim: [email protected]

300 350 liradan aşağı düşürme sakın ölüculer saçma sapan teklif falan verir.

Aynı işlemciyi malum sitede ve başka yerlerde satılığa koydum ve en düşük 375 TL'ye sattım. 300 lira edecek bir işlemci değil çok acil ihtiyacınız yoksa 350'den aşağı satmanızı önermem. Biraz uzun sürüyor ve ölücüler 200 lira gibi çok komik rakamlar teklif ediyorlar ama illaki satılıyor.

@Xen açıkçası acil ihtiyaçtan dolayı satmıyorum. Evde kutu içerisinde beklemesindense satmak daha mantıklı. Tavsiyenizi dikkate alacağım. Yalnız aklıma bir konu takıldı. Bu alım satım işlerinde hiç tecrübem yok. İstanbul dışına eğer gönderme durumum olursa (ki yüksek ihtimal) her iki tarafında mağdur olmaması açısından para transferi nasıl bir platform üzerinden yapılmalı?
Bu arada işlemci fotoğrafları;
İstanbul dışına şimdilik satış gerçekleştirmeceğim. Lütfen bu durumu göz önünde bulundurarak mail atın.

Dosya Ekleri

• 55.jpg
    55.jpg
    120,8 KB · Görüntüleme: 42
  • 66.jpg
    66.jpg
    108 KB · Görüntüleme: 41
  • 77.jpg
    77.jpg
    124,4 KB · Görüntüleme: 41
  • 88.jpg
    88.jpg
    122,5 KB · Görüntüleme: 40
Şu ana kadar neredeyse tüm büyük meblalı alım satımlarımı referanslı kişilerden yaptığım için sıkıntı yaşamadım. Eğer anlaşırsanız GET ile alışveriş yapabilirsiniz (bkz: sahibinden.com GET), yoksa genelde önce banka hesabınıza havale yapılır daha sonra ürünü gönderirsiniz. Onun dışında birçok insan enpara kullanıyor banka hesabı olarak hızlı diye sanırım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı