Ryzen 3 2200G Sistem Toplama

Makaleler
3
Yer
Heinessen
Merhaba, tavsiye almak için geldim iki farklı sistem topladım. Sizce hangisi daha verimli?

Bu daha pahalı olan ama GTX 1050 Ti var.

369847

Bu da APU sistem.
369849

GTX 1050 Ti bu fiyat farkına değer mi?

Not: ATX kasam ve 350W güç kaynağım var, onları kullanacağım.

Maximum bütçe belirtin ki karşılığında alınabilecek en iyisini alabilmenizi sağlayabilsin arkadaşlar.

Vatan da şu an için indirim var sanırım, sizin listenizde bulunan adaptör ve monitörü eklemedim çünkü adaptör Vatanda pahalı ki hiç şaşırtıcı bir durum değil, monitörüde 500 TL civarında bir ürün seçerek kalite artırabilirsiniz. Toplam tutar tahmin ediyorum 2.900 TL civarında olacaktır. İleride ihtiyaç duyduğunuz ve bütçeniz elverdiği zaman bir ekran kartı takviyesiyle kullanmaya devam edersiniz diye düşünüyorum, tabi ki bu bir fikirdir üzerine yorum, karşıt görüş almaya özen gösterin.
369866

Aynı RAM'den 2 tane alınca kit olmadıkları için çift kanal çalışacakları belli değil.

Bunu al ama 2 gün süren var indirim bitecek.

Ekran kartını RX 570 yap.
3 ay sonra alacağım sadece fikir almak istedim ayrıca nvidia kullanmak istiyorum amd bazen ekranda dalgalanma yapabiliyor

Hata olur diyebiliriz 1050 Ti almanız. Yeni çıkacak oyunlarda performans sıkıntısı yaşayabilirsiniz. RX 570 öneririm, dalgalanma olsa bile.
Alacağım monitör VGA çıkışlı AMD'nin VGA ile arası iyi değil daha pahalı monitör almaktansa daha pahalı ekran kartı almak daha iyi malum monitörler aşırı pahalı.O kadar üst seviye oyunlar oynamıyorum ayrıca.

Alacağım monitör VGA çıkışlı AMD'nin VGA ile arası iyi değil daha pahalı monitör almaktansa daha pahalı ekran kartı almak daha iyi malum monitörler aşırı pahalı.O kadar üst seviye oyunlar oynamıyorum ayrıca.
1050 Ti daha pahalı fakat daha az performans veriyor. 1050 Ti'a vereceğiniz ekstra para yerine RX 570 alıp artan parayla daha iyi bir monitör alabilirsiniz fakat siz Nvidia'da karar kıldıysanız siz bilirsiniz.

Merhaba, tavsiye almak için geldim iki farklı sistem topladım. Sizce hangisi daha verimli?

Bu daha pahalı olan ama GTX 1050 Ti var.

Eki Görüntüle 369847

Bu da APU sistem.
Eki Görüntüle 369849

GTX 1050 Ti bu fiyat farkına değer mi?

Not: ATX kasam ve 350W güç kaynağım var, onları kullanacağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı