Ryzen 3 3100 sistem 1 gün açık kalırsa zarar görür mü?

YavuzSelim18

Picopat
Yer
Yeni yeni Python öğrenmeye başladı :D
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar. Sorum şu ben Star Wars: Battlefront 2 yükleyeceğim. İnternetimiz böyle büyük oyunlar için veya bir şey indirmek için hızlı değil. O yüzden 90GB'lık oyun için PC'yi gece açık bırakmam gerekiyor. Hatta kaç dakikada iner sitesinden test ettim eğer Tivibu modeme bağlı kalırsa internetimiz 9 Mbps. Eğer modemden çekersek Tivibu'yu 15.6 Mbps falan oluyor. Eğer 9 Mbps ile indirirsem 20 saat diyor. Ama 15 Mbps ile indirmeyi düşünüyorum. Neyse sorum şu gece PC açık kalırsa bir şey olur mu?

Sistemim;
Ryzen 3 3100.
GTX 1650 Super.
ASUS A320 anakart.
HyperX 8 GB RAM.
240GB ssd+ 1TB HDD.

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gündüz başında sen varken açık kalmasıyla gece sen uyurken açık kalması arasında bir fark olmaz. Bilgisayarın yalnız başına korkmaz merak etme.🤣
Yok hocam aralıksız 10 saat açık kalacak ya o yüzden dedim :D Eski forumlaradaki yorumlara baktım kötü şeyler diyorlar bir sorayım dedim :D

Herkese iyi akşamlar. Sorum şu ben Star Wars: Battlefront 2 yükleyeceğim. İnternetimiz böyle büyük oyunlar için veya bir şey indirmek için hızlı değil. O yüzden 90GB'lık oyun için PC'yi gece açık bırakmam gerekiyor. Hatta kaç dakikada iner sitesinden test ettim eğer Tivibu modeme bağlı kalırsa internetimiz 9 Mbps. Eğer modemden çekersek Tivibu'yu 15.6 Mbps falan oluyor. Eğer 9 Mbps ile indirirsem 20 saat diyor. Ama 15 Mbps ile indirmeyi düşünüyorum. Neyse sorum şu gece PC açık kalırsa bir şey olur mu?

Sistemim;
Ryzen 3 3100.
GTX 1650 Super.
ASUS A320 anakart.
HyperX 8 GB RAM.
240GB ssd+ 1TB HDD.

Şimdiden teşekkürler.
gönlün rahat olsun hocam hiçbir şey olmaz

Yeni konular

Geri
Yukarı