Ryzen 3 3200G, RX 570 kasa 6500 TL eder mi?

PSU nasıl bir şey önerirsiniz, ne kadar masraf yapmalıyım alınca onu hesap edeyim.
Ekran kartı da bu hocam resmi var:

Eki Görüntüle 2163004

Ekran kartı ROG modeliymiş, güzel. PSU konusunda bilgili arkadaşlar var yeni kon açarsanız daha iyi olur. 2. elden PSU için en azından 1K yı gözden çıkarın, elinizdeki 600-700'e gider.

Hocam benim elimdeki işlemci i5 3330, buna kıyasla ne kadar fark var aralarında, hangisi diğerinden kaç kat iyi sayılır?

Hazır intro Template'lerini düzenleyeceğim hocam çok komplike bir çalışma değil.

Hocam işlemci için 6c/12t alman iyi olur render konusunda iyi fark ettirir ve uzun süre götürür sizi.

PSU nasıl bir şey önerirsiniz, ne kadar masraf yapmalıyım alınca onu hesap edeyim.

PSU ve işlemci değişirsen eldekini satıp aldığında parça başı bir 300-400 fazla verebilirsin. PSU için ayrı konu açıp öneri alman iyi olur.

Ekran kartı ROG modeliymiş, güzel. PSU konusunda bilgili arkadaşlar var yeni kon açarsanız daha iyi olur. 2. elden PSU için en azından 1K yı gözden çıkarın, elinizdeki 600-700'e gider.

Hocam elimdeki kasayı ben size yazayım, buna kıyasla konudaki kasayı alıp PSU değiştirsem beni götürür mü istediklerimi yapar mı tahminen söyler misiniz?

Benim kasa:
PSU: Bilmiyorum.
Ekran kartı: GTX 750 Ti.
İşlemci: i5 3330.

İstediğim şeyler: Çok oyun oynayan biri değilim, şu anki kasamda ne oynuyorsam onları oynarım muhtemelen yine, belki RDR2 oynarım ek olarak.
Genel amacım Premiere ve After Effects kullanmak, envato elements hazır introları düzenleyeceğim After Effects ile, Premiere ile kurgu yapacağım.
Şu anki kasam after açmıyor, Premiere 2018 sürüm açıyor. Konudaki kasayı alsam nasıl olur sizce?

Hocam işlemci için 6c/12t alman iyi olur render konusunda iyi fark ettirir ve uzun süre götürür sizi.

PSU ve işlemci değişirsen eldekini satıp aldığında parça başı bir 300-400 fazla verebilirsin. PSU için ayrı konu açıp öneri alman iyi olur.

Elimdekini satmayacağım hocam, 2. PC olarak alacağım şu anki kardeşime kalacak.
İçerik üreticisiyim, evin terası boş oraya taşınacağım kendim.
Evde kardeşim tek kalıyor biz işe okula gidince, o da PC bakacak o yüzden kalması lazım.

Ha çok pardon :D
Aldıktan sonra satıp uğraşmak istemiyorum hocam malum çok kolay satılan ürün değil bunlar. Bir an önce alıp kullanmam lazım.

Sadece işlemci değiştir o zaman alınca 3200G yetmez. Daha sonra kullanırken PSU değişebilirsin önce alacağın ürünü takar sonra elindekini satarsın.

Sadece işlemci değiştir o zaman alınca 3200G yetmez. Daha sonra kullanırken PSU değişebilirsin önce alacağın ürünü takar sonra elindekini satarsın.

1000 TL fazlasına "Ekran kartı: RX 6500 İşlemci: Ryzen 5 1600 RAM: 8 GB Powersuply: 550W" özellikli bir kasa daha var hocam, bu nasıl sizce?
7500TL diyor ama pazarlık olur belki.

Geri
Yukarı