RYZEN 3 4100 sistemde Mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

RüştüEkinci

Femtopat
Daha fazla  
RAM
RİPJAWS V SİYAH 3200MHZ 16
SSD veya HDD modeli
KIOXIA EXCERIA 500 GB NVME M.2 SSD (1700MB)
Ekran kartı
GIGABYTE GEFORCE GTX 1650 D6 4GB 128 BİT
Anakart
GIGABYTE A320M
İşlemci
AMD RYZEN 3 4100
C:\Windows\MEMORY.DMP
C:\Windows\MiniDump:
Hiçbir şekilde dosyaları yok mavi ekran hatası alınca fakat nasıl yapacağım? Yardımcı olunuz.

Az önce attığınız resim nasılsa öyle atacaksınız. Yani direkt olarak programın görüntüsünü. Bu arada test esnasında sıcaklık değerlerine dikkat edin. OCCT fazla yük bindiren bir uygulama. İşlemciniz 85 dereceyi geçerse testi bitirin.
Tamam Az Kaldı Zaten .
Az önce attığınız resim nasılsa öyle atacaksınız. Yani direkt olarak programın görüntüsünü. Bu arada test esnasında sıcaklık değerlerine dikkat edin. OCCT fazla yük bindiren bir uygulama. İşlemciniz 85 dereceyi geçerse testi bitirin.
Yanlışıkla kapattım geçmişi bulabilirmiyiz :(

Son düzenleme:
Eğer error vermediyse gerek yok. Power testine geçebilirsiniz.
yok error vermedi bişey falan 10 dakika yaptım tekrardan
Eğer error vermediyse gerek yok. Power testine geçebilirsiniz.
Sizin Bunun hatasını düzelteceğinize inanıyorum inşallah düzelir :) işlemcim bu arada yeni değişti.

3 dakika kaldı ondan sonra yapmama gerek varmı şimdimi yapayım.
Başlangıca msinfo32.exe yazıp entera basın. Çıkan sekmenin görüntüsünü atın.
buyrun
Başlangıca msinfo32.exe yazıp entera basın. Çıkan sekmenin görüntüsünü atın.
BİTTİ
ŞÖYLE DAHA İYİ OLDU SANIRIM. ALTAKİ SECENEKLERDEN DOLAYI ANLIYAMAZSANIZ BELKİ.
gördünüz mü attım resimleri

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    121,9 KB · Görüntüleme: 16
  • d.png
    d.png
    191,6 KB · Görüntüleme: 21
  • f.png
    f.png
    197,8 KB · Görüntüleme: 17
  • 123.png
    123.png
    131,4 KB · Görüntüleme: 9
  • 12345.png
    12345.png
    127,3 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:
Tamamdır, sonuçlar temiz gözüküyor. Power testine geçiş yapın. msinfo32.exe sekmesini BIOS güncellemesi var mı diye kontrol etmek için istedim fakat zaten en güncel BIOS sürümünü kullanıyormuşsunuz.

şimdi OCCT tekrar mı acayım ? poweremi geleyim
Tamamdır, sonuçlar temiz gözüküyor. Power testine geçiş yapın. msinfo32.exe sekmesini BIOS güncellemesi var mı diye kontrol etmek için istedim fakat zaten en güncel BIOS sürümünü kullanıyormuşsunuz.
How to manage crash dump settings on Windows 10
bana bu siteyi attı gameguard fastcup canlı destek burda

Küçük bellek dökümlerini etkinleştirme komutu böyle bişeyler var :wmic recoveros set DebugInfoType = 3 vesayri falan.​

How to manage crash dump settings on Windows 10
bana bu siteyi attı gameguard fastcup canlı destek burda

Küçük bellek dökümlerini etkinleştirme komutu böyle bişeyler var :wmic recoveros set DebugInfoType = 3 vesayri falan.​

power seçmesine geçtim onuda 10 dakika yaptım fakat. GPU POWER 75 FALAN GÖSTERİYOR bişey olmaz deme.

Yeni konular

Geri
Yukarı