Ryzen 4000 serisi işlemciler beklenir mi?

Ryzen 4000 beklemeli miyim?

• Evet.

Oy: 24 60,0%
  • Hayır.

Oy: 16 40,0%

• Oy verenlerin toplamı
    40
Dediğim gibi dolar kuru + corona virüsünden dolayı gelebilme ihtimali olan ek vergiler. Bence daha çok para verirsin gibi. Playstation konsollarının durumu ortada. Sen bilirsin tabi yinede.

Dediğim gibi dolar kuru + corona virüsünden dolayı gelebilme ihtimali olan ek vergiler. Bence daha çok para verirsin gibi. PlayStation konsollarının durumu ortada. Sen bilirsin tabii yine de.

Ryzen 4600 olur o da 2200 lira bandından aşağı olacağını düşünmüyorum 3600'ün çıkış fiyatı 178 dolardı bu da hemen 190 dolar olur o da ülkemize gelmesi gümrük vergileri satıcı karları o seviyeye çıkar.

Zaten anakartı almışsınız bu saatten sonra beklemenizin bir anlamı yok bence. Ayrıca B450 için 4000 serisi ne kadar uyumlu olacak meçhul.

Anket sonuçlarına bakarsak Ryzen 4000 serisini beklememi söylemişsiniz. Hiçbir şey almamış olsaydım kesinlikle beklerdim.

Bence 1600 12 NM alıp geçin bu durumda işlemcilerin ne olacağı belli değil çıkmalarına daha var nede olsa.
Hocam aslında tekrar tekrar masraf yapmak istemiyorum o yüzden bilemiyorum. Piyasanın durumu daha kötü olursa ne yaparım bilemiyorum o zaman.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…