Ryzen 4000 serisi işlemciler beklenir mi?

Ryzen 4000 beklemeli miyim?

• Evet.

Oy: 24 60,0%
  • Hayır.

Oy: 16 40,0%

• Oy verenlerin toplamı
    40
Hocam bütçem olduğunda her ay bir parçayı almaya çalıştım. Direkt hepsini alacak bütçem olmamıştı. İndirime denk gelerek aldım parçaları. Ama almayıp da para biriktirerek şimdi almaya başlasaydım garanti süresi daha uzardı ama gerçekten çok daha fazla para verirdim. Bu yüzden garanti süresi çok büyük sorun değil gibi.
Dediğim gibi dolar kuru + corona virüsünden dolayı gelebilme ihtimali olan ek vergiler. Bence daha çok para verirsin gibi. Playstation konsollarının durumu ortada. Sen bilirsin tabi yinede.

Dediğim gibi dolar kuru + corona virüsünden dolayı gelebilme ihtimali olan ek vergiler. Bence daha çok para verirsin gibi. PlayStation konsollarının durumu ortada. Sen bilirsin tabii yine de.

Ryzen 4600 olur o da 2200 lira bandından aşağı olacağını düşünmüyorum 3600'ün çıkış fiyatı 178 dolardı bu da hemen 190 dolar olur o da ülkemize gelmesi gümrük vergileri satıcı karları o seviyeye çıkar.

Anket sonuçlarına bakarsak Ryzen 4000 serisini beklememi söylemişsiniz. Hiçbir şey almamış olsaydım kesinlikle beklerdim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı