Ryzen 5-1050Ti nasıldır?

siberv1

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bütçem kısıtlı olduğu için toplayabildiğim sistem bu. İlerde SSD takviyesi falan yapmak istemiyorum. Sizin fikriniz nedir?
31631B3A-9248-47B4-8253-B717AD6D48B1.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam o PSU'da ses sıkıntısı var. Geçenlerde birisi pancar motoru gibi ses çıkarıyor dedi.

Konu açtı daha doğrusu. Başka bir PSU önerdim onu aldı.

Bir kaç tane videoya baktım. Ses sorunu var gibi.

Yalnız bir dakika, sorun sanırım 650 modelinde. Şimdi farkettim...

Son düzenleme:
Bende Ryzen 5 1600 ve 1050Tİ kullanıyorum. Beklentilerini karşılayacaktır emin ol(y)

Attığın sistemde anakart ve kasayı geliştirmeni öneririm. Gerekirse işlemci soğutucusu yerine stok soğutucu kullan. İlerde gerekli olduğunu düşünürsen yeniden alırsın. Sonuçta kasa ve anakart her zaman değiştirilecek unsurlar değil.

Son olarak arkadaşların da bahsettiği üzere VS serisinden şikayetçi olanlar var. Opsiyonel olarak başka markalara bakabilirsin. Ben FSP Hydro serisi kullanıyorum memnunum (y)

Ben birçok kasada VS 550 modelini kullandım. Şu ana kadar bir tanesinde ses sorunu ile karşılaştım. Fan sanki dönerken bir yere takılıyor gibi oluyor sonra düzeliyordu. Sağ olsun satıcı değişti yenisi ile. Yani bu ses sorunu öncelerde bu kadar fazla değil sanıyordum ama bizzat şahit olunca hak verdim kullanıcılara da. İhtimal dahilinde böyle bir sorunla karşılaşmanız.

VS serisi kronik olarak ses sıkıntılı değiştirmeni öneririm. Kasayı daha kaliteli bir markadan seç. Ayrıca CPU soğutucuya hiç gerek yok. SSD'nin yazma hızı düşük diye hatırlıyorum. RAM frekansı da yükseltilmeli. Bütçe belirtin. Yardımcı olalım.

Hocam o PSU'da ses sıkıntısı var. Geçenlerde birisi pancar motoru gibi ses çıkarıyor dedi.

Konu açtı daha doğrusu. Başka bir PSU önerdim onu aldı.

Bir kaç tane videoya baktım. Ses sorunu var gibi.

Yalnız bir dakika, sorun sanırım 650 modelinde. Şimdi farkettim...
Ben 550W tavsiye ettiğimde acımasızca eleştirdin beni Oreki bey...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı