Çözüldü Ryzen 5 1600 AF ve GTX 1650S düşük FPS sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

aliozdil

Kilopat
Daha fazla  
Ryzen 5 1600 AF ve GTX 1650S sistemimden See of Thives’da en düşük ayarlarda 30 FPS alıyorum. Sizce ne gibi bir problem olabilir?

Çözüm
Hayır, performans düşüşünden sonra format attım.
Anladım. Türkçe yazım kurallarına uyun, yoksa ceza alacaksanız. Ceza alırsanız da size yardım etmeye çalışan insanlara cevap veremezsiniz.

MSI AfterBurner programını kurun, ayarları yapın ve sorun yaşadığınız oyunlardan birine girin. Oyunu belli bir süre oynadıktan sonra ekran görüntüsünü alıp burada paylaşın.

MSI AfterBurner ayarları için üstteki link'e bakabilirsiniz.
Hayır, performans düşüşünden sonra format attım.
Anladım. Türkçe yazım kurallarına uyun, yoksa ceza alacaksanız. Ceza alırsanız da size yardım etmeye çalışan insanlara cevap veremezsiniz.

MSI AfterBurner programını kurun, ayarları yapın ve sorun yaşadığınız oyunlardan birine girin. Oyunu belli bir süre oynadıktan sonra ekran görüntüsünü alıp burada paylaşın.

Çözüm

Kusura bakmayın teşekkürler paylaşacağım birazdan.

Nasıl bir sorun var acaba yardımcı olacak yok mu?

Dosya Ekleri

• dota 2 gpu.png
    dota 2 gpu.png
    869 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleme:
Nasıl bir sorun var acaba yardımcı olacak yok mu?
Ekran görüntüsünde CPU kullanımı ve sıcaklığı gibi değerler yer almıyor fakat sorun onda değil gibi. Aklıma başka bir şey gelmiyor şahsen.

Bir şey daha önereyim, DDU ile ekran kartı sürücüsünü temizleyip en güncelini tekrardan kurar mısın?

Ekran görüntüsünde CPU kullanımı ve sıcaklığı gibi değerler yer almıyor fakat sorun onda değil gibi. Aklıma başka bir şey gelmiyor şahsen.

Bir şey daha önereyim, DDU ile ekran kartı sürücüsünü temizleyip en güncelini tekrardan kurar mısın?

DDU işlemini ilk ekran kartını aldığımda yapmıştım.

Geri
Yukarı