Ryzen 5 1600 için Windows 11 desteği mi geldi?

lmwe

Centipat
Daha fazla  
Az önce sağ altta Windows Update ikonu belirdi, baktığımda Windows 11'e yükseltme olduğu yazıyordu. Normalde PC Health Check uygulamasından baktığımda işlemci uyumsuz olduğu için yükseltemiyordum.

Windows 11 artık Zen1 mimarisi kullanan işlemcileride mi destekliyor, yoksa bu bir çeşit bug mı? Not: Ryzen 5 1600 14nm (AF değil).

1637096141712.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11 ilk çıktığında yükseltebilmek için Insider'a katılmıştım ancak Insider'a katılmama rağmen hala yükseltemiyordum ben de çıktın Insider sürümünden, yani şu an Insider programında değilim.
Aynı şekilde 7. nesil İntel işlemciye de güncelleme geldi. Büyük ihtimal yavaş yavaş destek veriyorlar.

R5 1600'le win11 çıktığından bu yana insaider olarak kullanmaktayız. Asus rog strix RX580 daha az ısınıyor ve daha iyi performanslar alıyoruz. Hiç düşünmeden kurun ve keyfini çıkarın...

R5 1600'le Windows 11 çıktığından bu yana insaider olarak kullanmaktayız. ASUS ROG STRIX RX580 daha az ısınıyor ve daha iyi performanslar alıyoruz. Hiç düşünmeden kurun ve keyfini çıkarın...

Gece kurdum zaten, oyunlardaki sıcaklığı performansı vs. denemedim ancak şu an arayüz Windows 10'a göre daha akıcı duruyor. Oyun performansına da bakacağım.

Geri
Yukarı