Ryzen 5 2600 GTX 1660 Ti anlık drop problemi

Hız testinde 5-6 civarı pingim. Oyun içinde 65-75 arası ama genelde stabil kalıyor bir sayıda.
Oyunu oynadıkça drop azalıyor. Araba gibi ısıtmam gerekiyor herhalde tam performans almak için :d
Merak ettiğim diğer bir konu single player modunda da drop oluyor mu?

Gerçekten çok garip bir durum. Kesin vardır mantıklı bir sebebi de işte bulması dert. Çok merak ettim cidden neden oluyor acaba? 🤔

Eğer Steamden oynuyorsan Steam'i yönetici olarak çalıştırmayı deneyebilirsin. Diğer platformlardan oynuyorsan oyunu oynadığın platform'u yönetici olarak başlat.

Bf 5 online tarafında zaten işlemci isteyen bir oyun işlemci normal değerlerde. Drop konusunda ben amd kullanıyorum yeni sürümlerde drop oluyordu eski sürümlere döndüm. Yazılımsal bir sorun gibi duruyor. Belki stabil bir sürücü bulabilirseniz çok eski olmayan, onda deneyebilirsiniz. En günceli her zaman en iyi olmuyor malasef. (bknz:amd)

Onun dışında bence dx12 yi kapatın ve future frame renderingi açın. Böyle bir deneyin düzelmezse yazılımsal çözümlere yönelin. Eğer singleplayer oyunda takılma olmuyor sadece multiplayer oyunda drop yiyosanız internetle alakalı bir durum bu. Aynısını yaşadım fifa 20 de. Sistemim kaldırmasına rağmen, port açınca düzeldi. Bu sitede biraz aşşağı inerseniz bf1 ve bf5 için verilen portları görebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı