Ryzen 5 2600 için soğutucu tavsiyesi

Bütçeniz ne kadar? Size şunu önerebilirim:

Arkadaşlar bilginiz olmadığı konulara yazarak insanları yanlış yönlendirmeyin. 🤗

Lütfen siz de troll konular açmayınız. Saygılar sevgiler. Bir de konu açan kişinin eksik bilgi verdiğini de unutmayınız lütfen. "bütçe" belirtmemiş. Ben de beğendiğim bir ürünü attım.

Ben burada bir kere bile troll konu açmadım açmam. Benim amacım insanlara yardımcı olmaktır. Bütçe yazılmamış ise bütçe sorulur sonrasında yardımcı olunur. Tekrar söylüyorum bilginiz olmadığı konulara yazmayın. Zaten bilgili olan arkadaşlar yazacaktır.

Napıyosunuz egonuzu mu tatmin ediyorsunuz burada? Adam sıfırı 2000 TL olan bir işlemci kullanıyor biriniz 5000 biriniz 2500'lük öneride bulunmuşsunuz dalga geçer gibi. Bütçeyi ona harcıyacağına gider yeni işlemci alır adam. Öneri yaparken biraz mantıklı olun.
İşlemcine stok soğutucu yeterli gelmesi lazım normal şartlarda. Termal macunu en son ne zaman yeniledin? Yeniledikten sonra ısınma devam ediyorsa kule tipi alabilirsin.

O kadar fazla bütçem yok hocam.

Napıyosunuz egonuzu mu tatmin ediyorsunuz burada? Adam sıfırı 2000 TL olan bir işlemci kullanıyor biriniz 5000 biriniz 2500'lük öneride bulunmuşsunuz dalga geçer gibi. Bütçeyi ona harcıyacağına gider yeni işlemci alır adam. Öneri yaparken biraz mantıklı olun.
İşlemcine stok soğutucu yeterli gelmesi lazım normal şartlarda. Termal macunu en son ne zaman yeniledin? Yeniledikten sonra ısınma devam ediyorsa kule tipi alabilirsin.

Şu an stok fanin altındaki aparat yok o olmadan takmaya çalıştım bilgisayarı açınca direk yeniden kapanıyor biraz baktım da fanın tam oturmadığı için öyle oluyormuş doğru mu? Bilgisayarı daha yeni ilk defa çalıştırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı